perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL KONTROL YAZILIMI

Personel kontrol yazılım, personelleri takip etmek için kullanılmakta olan bir programdır. Perkotek personel kontrol yazılımı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Personel kontrol yazılımı kullanımı çok basittir. Yüz tanıma cihazları, parmak izi okuma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilen personel kontrol yazılımı, personellerinizi 7/24 takip edebilmenizi sağlamaktadır. Programın kullanımı ve kurulumu çok basittir. Firmamızın sistem destek ekibi tarafından verilen kısa bir eğitim ile kullanıma başlayabilirsiniz. Personel kontrol yazılımı sayesinde hangi personelin geç geldiğini, hangi personelin erken çıktığını, hangi personelin izinli olduğunu, kimin avans çektiğini, kimin devamsızlık yaptığını gibi birçok farklı bilgiye tek bir yazılım üzerinden ulaşabilirsiniz. Yazılımda tüm bu bilgiler raporlamalar şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Bu raporlar, düzenli olarak size personellerin bilgilerini sunmaktadır. Personel kontrol yazılımının otomatik mail gönderme özelliği ile personel kontrol yazılımından alınan bütün raporları, istenilen mail adresine, istenilen saatlerde otomatik olarak gönderebilirsiniz. Bu sayede sizin sürekli olarak personel kontrol yazılımı üzerinden kontrol etmenize gerek kalmaksızın, personelleri kolayca takip edebilirsiniz. Üstelik personel kontrol yazılımı otomatik olarak yedeklemeler yapabilmektedir. Yanlışlık silinen personellerin geri alınması mümkündür. Bu da kullanımın çok daha basit bir hal almasını sağlamaktadır. Herhangi bir arıza oluşması durumunda da yedeklerden veriler alınabilmektedir.

Personel kontrol yazılımında kullanıcı adı ver parola değiştirme özelliği bulunmaktadır. Üstelik programın yetkilendirme özelliği sayesinde birden fazla gruba ya da kullanıcıya da yetki verilmesi mümkündür. Ayrıca personel kontrol yazılımı ile otomatik veri transferi yapılabilmektedir. Yani program üzerindeki veriler daima güncel olarak tutulacaktır. Personel kontrol yazılımı daima kullanıcıların çok daha aktif ve işe yarar olarak kullanım sağlayabilmeleri için güncellenmektedir. Yapılan görsel değişiklikler ile birlikte hızlı bir erişim olanağı ve ayrıca kullanım kolaylığı da arttırılmıştır. Personel kontrol yazılımı üzerinde giriş ve çıkışlara el ile müdahale edilmesi durumlarında, bunların da raporlanması mümkündür. Böylece hangi personelin bunu yaptığını bilebilmeniz de mümkün olacaktır. Aldığınız tüm raporların sayfa yapısı da değiştirilebilmektedir.

Personel kontrol yazılımı dışında yeni programımız da web pdks yazılımıdır. Web pdks yazılımı, icloud tabanlıdır. Firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olup siz nerede olursanız olun, personellerinizi takip edebilmenizi sağlamaktadır. Web pdks ile sadece tarayıcı üzerinden çalışma sağlayarak, personellerin bilgisine ulaşabilirsiniz. Bunun için evinizde, seyahat halinde ya da iş yerinizde olmanız hiç önemli değil. Nerede olursanız olun, personellerinizi oradan takip edebileceksiniz.

Personel kontrol yazılımı fiyatı ve çalışma mantığı hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ve uzman sistem destek ekibimiz size her konuda yardımcı olacaklar!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler