perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ANKARA TURNİKE FİYATLARI

Ankara turnike fiyatları, kullanılacak olan turnikenin modeline göre değişiklik göstermektedir. Peki, nedir bu kullanılacak olan turnikeler? Turnike sistemleri; engelli geçiş turnikeleri, hızlı geçiş turnikeleri, bel turnikeleri ve boy turnikeleri olarak farklı modellerde karşımıza çıkmaktadır. Ankara turnike fiyatlarının oldukça uygun olmasının en büyük sebebi Perkotek Teknoloji olarak Avax Ankara turnikeleri Türkiye distribütörü olmamızdır. Ankara turnike sistemlerinde kullanılmakta olan turnikelerimiz iki sene boyunca garantilidir. Aynı zamanda on sene boyunca da yedek parça garantisine sahiptir.

Ankara turnike sistemleri çok farklı alanlarda tercih edilebilir. Alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, plazalar, holdingler, işletmeler, hava alanları, okullar, dershaneler ve buna benzer pek çok alanda kullanılabilirler.  Ankara turnike sistemleri satışı Ankara’nın; Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Akyurt, Altındağ, Ayaş ve Yenimahalle ilçelerinde başarı ile devam etmektedir. Tüm bu ilçelerde Ankara turnike fiyatları çok uygundur.

Ankara turnike sistemlerinde kullanılmakta olan turnikelerin kol uzunlukları farklı olabilmektedir. Bu farklılık, geçiş alanının uzunluğuna göre ayarlanabilmektedir. Yani geçiş alanı ne kadar geniş ise ona uygun bir turnike kullanılabilmektedir. Üstelik kullanılacak olan tüm turnikeler, personel devam kontrol sistemleri cihazları ile tetiklenebilmektedir. Ankara turnike sistemlerinde kullanılan turnikelerin gövdeleri de elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik olabilmektedir. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan turnikeler dış ortamlarda güvenle kullanılırken, elektrostatik boyalı olan turnikeler ise iç ortamlarda tercih edilmektedir. Yani tüm alanlarda kullanıma uygundurlar. Ankara turnike fiyatları da kullanılacak olan turnikenin gövde özelliklerine göre değişebilmektedir.

Ankara turnike sistemlerinde kullanılan turnikelerimizi buton ya da uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Buton kontrolünde iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek buton ya da çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde turnike kollarını açtırmak için butona sürekli olarak basmak gerekirken çift buton kontrol turnike kolunu açmak ve kapamak için iki farklı seçenek yer almaktadır. Ankara turnike fiyatları kontrol edilme şekillerine göre de değişebilmektedir.

Ankara turnike sistemlerinde kullanılan turnikelerimiz üç konumlu ışıklı göstergeye sahiptirler. Bu göstergelerin yeşil renkli oku sürekli olarak yanıp söndüğünde turnikeler geçişe hazır anlamına gelmektedir. Geçiş yaparken yeşil renkli ok sabit olarak yanmaktadır. Geçiş yapılırken karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair de kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Dekoratif görünüme sahip olan tüm Ankara turnike sistemlerimiz, her geçen gün çok daha farklı alanlarda kullanılabilir.

Ankara turnike fiyatları teklifi almak bize info@perkotek.com adresi üzerinden mail atabilirsiniz. Neden geçiş kontrolü için daha fazla vakit kaybedesiniz ki?

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler