perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL MAAŞ HESAPLAMA PROGRAMI

Personel maaş hesaplama programı, personel takibi yapmanın en iyi yollarından bir tanesidir. Personel takibi yapabilmek için kullanılan üç farklı türde pdks cihazı bulunmaktadır. Bunlardan ilki yüz tanıma sistemidir. Yüz tanıma sistemi, muhteşem yüz okuma teknolojisi ile çalıştığı için güvenliği her zaman %100 seviyesindedir. Çünkü yüz tanıma sistemlerinde kullanılan bu teknoloji, kişinin doğumundan ölümüne kadar aynı olan yüz algoritmasını kullanmaktadır. Bu algoritma kişinin alın, burun ve çenesine bakılarak oluşturulmaktadır. Bu sistemlerde kullanılan cihazların kayıt kapasiteleri cihazdan cihaza göre farklılık göstermekte olup yüz tanıma cihazları ile aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapılabildiğini de unutmamak gerekmektedir. Yüz tanıma cihazlarında okuma işlemi cihaza temas edilmeden yapıldığı için de uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlanabilmektedir. Yüz tanıma cihazlarında kayıt kapasiteleri de cihazda cihaza göre farklılık göstermektedir. Böylece kullanılacak olan alanlarda personel sayısı her ne olursa olsun, ideal bir çözüm bulabilmek her zaman mümkün olacaktır. Program ile birlikte kullanılarak da personellerin giriş ve çıkışlarını düzenli olarak kontrol edebilmek mümkün olacaktır.

Yüz tanıma cihazlarının yanı sıra personel maaş hesaplama programı ile kullanılabilen bir diğer cihaz parmak izi okuyuculardır. Parmak izi okuyucular, parmak izi teknolojisine sahiptir. Bu teknolojide kullanılan cihazlardaki kayıt kapasitesi 1.000 ile 10.000 arasında değişiklik göstermektedir. Yani personel sayınız ne olursa olsun, bir çözüm bulabilmek mümkündür. Peki, parmak izi nedir? Parmak izi, parmağın uç kısmında bulunan ize verilen isimdir. Parmak izinin biyometrik sistemlerde kullanılmasının en büyük sebebi, bu izin hiç kimsede aynı olmamasıdır. Şöyledir ki; her insanın her parmağında yer alan iz dahi asla birbiri ile aynı değildir. Bu da geçişlerin her zaman çok daha güvenli olarak yapılabilmesini sağlamaktadır. Parmak izi cihazlarında Türkçe ve sesli olarak geri bildirim verildiği için kullanımı her zaman çok basittir. Üstelik bu cihazlar, kart ve şifre ile de geçiş yapılabilmesine olanak tanımaktadırlar. Yani parmak izi yetmediğinde ya da geçiş yapılan parmak izinde deforme olması gibi durumlarda şifre yahut kart ile geçiş yapılabilmektedir. Bu cihazların kullanımları da oldukça basittir. Yüz tanıma sistemleri ile olduğu gibi parmak izi sistemleri de turnike, kapı ve kilitlere tetik verilerek geçiş kontrolü sağlanabilmektedir. Fiyat olarak da çok uygun olan Magic Pass parmak izi okuyucular ile personel maaş hesaplama programı bir arada kullanarak personellerin hak ettikleri maaşlar, daha doğru şekilde hesaplanabilecektir. Personel maaş hesaplama programı ile kullanılan bir diğer cihaz da kartlı geçiş kontrol sistemleridir. Geçiş kontrolü sağlamak için kullanılan kartlı sistemlerdeki kartları personeller birbirleri yerine okuttukları için günümüzde biraz da olsa kullanımı azalmıştır.

Personel maaş hesaplama programının en önemli özelliklerinden birisi şüphesiz ki otomatik olarak mail göndermesidir. Otomatik mail gönderme sayesinde personellerin giriş ve çıkışlarından elde edilen bilgiler istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilmektedir. Programdan elde edilecek olan raporların da kişi, bölüm veya şirket bazında elde edilebilmesi mümkündür. Personel maaş hesaplama programı ile devamsızlık bilgisi, izin günü veya avansların da hesaplanabilmesi mümkündür. Program üzerinde giriş çıkışlara el ile müdahale edilmesi gibi durumlarda bunlar da görüntülenebilmektedir. Üstelik değiştirilmiş olan tüm maaşların geriye dönük bilgileri alınabilmektedir. Eğer firmanızda birden fazla giriş ve çıkış alanı mevcutsa, bu alanların hepsinde kullanacağınız cihazları tek bir program ile yönetebilmek mümkündür. Program kendi bünyemiz yazılımcıları tarafından yazıldığı için de istenen tüm yazılımsal destekler geliştirilerek ihtiyaca en uygun çözümler üretilebilmektedir. Fiyat konusuna gelince de personel maaş hesaplama programı fiyatı oldukça uygun olmakla beraber satın almak için uzman ve alanından oldukça tecrübeli satış müdürlerimizden destek alabilirsiniz.

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler