perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İŞE GİRİŞ PARMAK OKUMA

İşe giriş parmak okuma cihazları, parmaklarda yer alan izin okunarak personellerin takip edilmesi için kullanılmakta olan cihazlardır. İşe giriş parmak okuma cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izin okunarak geçiş yapılması için kullanılır. Bu iz, her insanın her parmağında farklıdır. Öyle ki; her insanın her parmağında da farklı olabilmektedir. Bu sayede personellerin takip esnasında birbirleri yerine parmak izini okutarak geçiş yapması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Bu da personel takibinin çok daha güvenilir ve kontrollü olarak yapılabilmesini sağlamaktadır. Kullanılacak olan işe giriş parmak okuma cihazlarında genel olarak kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani personel sayınızın ne olduğunun bir önemi kalmaksızın, kullanılacak olan uygun işe giriş parmak okuma cihazları bulunmaktadır. Zaten pek çok işe giriş parmak okuma cihazları modelinde parmak izinin yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Bu sayede cihazların kayıt hafızaları da artırılmaktadır. Eğer kişilerin geçiş yaptıkları parmaklarında kesik, çizik ya da deformasyon gibi durumlarda bulunuyorsa, bu durumlarda kayıtlı olan kart ya da şifre ile de geçiş yapılabilmektedir. Böylece geçişler hiç aksamadan kolayca devam edilebilecektir. Dilerseniz tek bir işe giriş parmak okuma cihazına bir kişinin on adet parmağını da kayıt edebilirsiniz. Bu sayede normalde kayıtlı olan parmaklarda sorun olduğunda diğer parmaklar okutularak da geçiş yapılabilmektedir.

İşe giriş parmak okuma cihazları ile kapılara, bariyerlere ve turnikelere de tetik verebilmek mümkündür. Kapılara işe giriş parmak okuma cihazları ile tetik verebilmek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her türlü kapı yapısında kullanılabilir olan farklı modelleri bulunması, bu kilitler ile her türlü kapıya tetik verebilmesini sağlamaktadır. Yani ahşap kapılara, demir kapılara, pvc kapılara, cam kapılara, pimapen kapılara ve kompozit kapılara işe giriş parmak okuma cihazları ile tetik verebilmek daima mümkündür. İşe giriş parmak okuma cihazları ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların turnikelerin üzerine monte edilerek kullanılması gerekmektedir.

İşe giriş parmak okuma cihazları ile personelleri; kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, belediyelerde, plazalarda, okullarda, işletmelerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde ve buna benzer pek çok farklı alanda güvenle kullanabilirsiniz. Kullanılacak olan işe giriş parmak okuma cihazları ile birlikte personelleri takip etmek için beraberinde işe giriş parmak okuma cihazları programının da kullanılması gerekecektir. Kullanılacak olan programda, personellerin tüm bilgileri otomatik olarak iletilebilir. Yani işe giriş parmak okuma cihazlarından alınan tüm bilgiler raporlanarak, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilmektedir.

İşe giriş parmak okuma cihazları hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu cihazların fiyatlarıdır. İşe giriş parmak okuma cihazları fiyatları firmamızda oldukça uygundur ancak kullanılacak olan modele göre fiyat değişebilir. İşe giriş parmak okuma cihazları satın almak için bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler