perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Maaş Takip: Güvenli ve Kolay Yönetim!

Personel maaş takip sistemleri, günümüzde sıkça kullanılan ve personel takibini en basite indirgeyen sistemlerdir. Peki, personel takip sistemlerinde kullanılan pdks cihazlar nelerdir? Yüz tanıma terminalleri, parmak izi cihazlar ve kart okuyucu terminaller personel takibi için kullanılan cihazlardır. Genel olarak yüz tanıma terminalleri, personel takibi için en sık tercih edilen cihazdır. Bunun nedeni, yüz tanıma terminallerinin oldukça güvenilir olmasıdır. Yüz tanıma cihazları, yüz tanıma teknolojisi ile çalışmasını sürdürmektedir. Yüz tanıma esnasında kişilerin yüzünün tanımlama yapıldığı nokta her insanın yüzünde farklı bir algoritmaya sahip olduğundan dolayı, yüz tanıma sistemleri oldukça güvenlidir. Personel sayınıza uygun farklı yüz tanıma cihazı modelleri bulunmaktadır. Yüksek çözünürlüklü kameraları sayesinde kişinin yüzünü 0,1 saniye gibi çok kısa bir sürede okuyan yüz tanıma cihazı, kapıların giriş ve çıkış alanlarına konumlandırılmaktadır. Ayrıca yüz tanıma cihazları ile bariyer, turnike ve kapılara da tetik verebilmek mümkündür. Peki, parmak izi cihazları? Parmak izi okuyucular, personel takibi için günümüzde sıkça tercih edilen cihazlardır. Bu cihazların kullanımı oldukça basit olup tıpkı yüz tanıma terminalleri gibi parmak izi cihazları da kapıların giriş ve çıkış alanlarına konumlandırılmaktadır. Tabi ki parmak izi okuyucular ile de turnike, kapı ve bariyerler tetiklenebilmektedir. Personel maaş takip programı ile uyumlu kullanılabilen parmak izi okuyucu ve yüz tanıma cihazlarından aldığınız veriler ile ay sonları otomatik olarak maaş hesaplaması yapabilirsiniz.

Kartlı geçiş terminalleri de yüz tanıma cihazları ve parmak izi okuyucular gibi giriş ve çıkış alanlarına konumlandırılarak personel takibi yapabilmenizi sağlayan cihazlardır. Kart okuyucuların kullanımları oldukça basit olup her personele özel bir kart tanımlaması yapılmaktadır. Eğer personel maaş takip işlemini kart okuyucu ile yapmak isterseniz, kullanacağınız kartları aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz. Bu kartların üzerinde personel isim, soy isim, çalışılan bölüm ve firma bilgileri bulunabilmektedir. Kullanacağınız kartlar, proximity kart olabileceği gibi aynı zamanda kart okuyucunun modeline göre mifare kart da olabilmektedir.

Personel maaş takip programı, personel devam kontrol programı olarak da bilinen yazılımdır. Perkotek personel maaş takip yazılımı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL’de derlenmiştir. Programda yetkilendirme özelliği bulunmaktadır. Böylece personel maaş takip programına birden fazla kullanıcı tanımlanabilmektedir. Kullanıcı, parolasını istediği gibi değiştirebilmektedir. Üstelik personel maaş takip programı, otomatik olarak yedekleme özelliğine sahip olduğu için veri kaybı gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Herhangi bir arıza oluşması gibi durumunda da çağrı merkezimizden uzaktan erişim yahut telefon ile de destek alabilirsiniz. Yapılan görsel değişiklikler ile kullanımı oldukça basitleştirilen personel maaş takip programı, istediğiniz mail adresine istediğiniz saatte raporları gönderebilirsiniz.

Personel maaş takip programı ile personellerinizin giriş ve çıkışlarını basitçe kontrol altına alabilirsiniz. Personel maaş takip programı kullanımı sayesinde personeller giriş ve çıkış saatlerine daha çok dikkat edecekleri için de işletmelerde disiplin sağlanabilecektir. Bu giriş ve çıkış bilgilerine bakılarak da ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları yapılabilmektedir. El ile takip işlemleri sırasında oluşabilecek tüm hataları, personel maaş takip programı ile yok edebilirsiniz. Personel maaş takip programı kullandığınızda hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf edeceksiniz. Oluşturulacak tüm raporlar; kişi bazında, genel bazda yahut bölüm bazında da verilebilmektedir. Üstelik personel maaş takip programı firmamız yazılımcıları tarafından geliştirilmiş olup ilave modüller ve yazılımlar geliştirilmesine de açıktır. Gelelim personel maaş takip programı fiyatlarına… Personel maaş takip programı fiyatı, firmamız yazılımcıları tarafından yazıldığı için oldukça uygundur. Kullanacağınız personel devam kontrol cihazı ile personel takip sistemi fiyatı da değişiklik gösterecektir. Satın almak için zaman kaybetmeden hemen bize ulaşın ve siz de personel takip sistemleri ile personel takip yükümden kurtulun!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler