perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BARİYER KOLLU FİYATLARI

Bariyer kollu sistemleri, otoparklarda geçişleri kontrol altına almak ve güvenli alanlar elde etmek için kullanılan sistemlerdir. Bariyer kollu fiyatları uygunluğu ile birlikte bu sistemlerin kullanım alanları çok geniştir. Hava alanları, askeri alanlar, kamu kurum kuruluşları, belediyeler, plazalar ve buna benzer pek çok alanda kullanılabilmektedir. Bariyerler ile birlikte kullanılan ek elemanlar da bulunmaktadır. Bu elemanlar ile kullanıldıklarında bariyerler, otomatik geçiş sistemi ve hızlı geçiş sistemi olarak da tercih edilebilirler. Bunun için otopark araç anteni, otopark geçiş kontrol paneli, araç cam ve plastik etiketlerinin bir arada kullanılması gerekmektedir. Bu sistemleri kullanabilmek için öncelikle araç antenlerinin araçların giriş ve çıkış alanlarına konumlandırılması gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan araçlara etiket tanımlaması yapılması gerekir. Bu etiket tanımlamalarında kâğıt ya da plastik etiketler kullanılmaktadır. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılır. Plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmaktadır. Bu etiketleri kollu bariyer otopark takip yazılına aracın ruhsat bilgileri, kat maliki bilgileri ve diğer tüm detayları ile birlikte kayıt edilmektedir. Tanımlanmış olan araç bilgileri, kontrol paneline de tcp – ip bağlantısı ile gönderilmektedir. Bu şekilde sistem tamamen kullanıma hazır hale gelmiş olmaktadır. Tanımlı olan etiket ile geçiş yapmak isteyen aracın etiketini öncelikle anten görerek, otopark bariyerine tetik verilmektedir. Aracın durmasına gerek kalmadan bu şekilde hızlı olarak geçiş yapılabilmektedir. Tanımlı olmayan ogs ve hgs etiketlerine sahip olmayan misafir ya da yabancı araçlar da böylece geçiş yapamayacaklar ve güvenli geçişler sağlanabilecektir.

Bariyer kollu sistemlerinde kullanılan birden fazla cihaz bulunmaktadır. Genel olarak kullanılan bu bariyerler, iki farklı model altında toplanmıştır. Bu modeller, DZ ve MN olarak adlandırılır. DZ bariyer kollu fiyatları, MN bariyer kollu fiyatlarına göre çok daha uygundur. Bunun nedeni, farklı tüm bütçelerin düşünülmesinden dolayıdır. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklar, giriş alanınızı tamamen kaplayarak serbest geçiş için hiçbir açıklık bırakmayacaktır. Bu bariyerlerin tamamın elektrostatik gövdeli ya da paslanmaz çelik gövdelidir. Paslanmaz çelik gövdeli olan bariyerleri dış ortamlarda, elektrostatik boyalı olan bariyerleri ise iç ortamlarda kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça basittir ve uzaktan kumanda ya da butonlar ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı yöntem bulunur. Tek buton ya da çift buton kontrolü. Çift buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır.

Avax bariyer kollu fiyatlarıPerkotek Teknoloji AŞ olarak bu sistemlerin Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için oldukça uygundur. Bu yüzden bariyer satın almadan önce mutlaka öncelikle bizden fiyat almanızı önermekteyiz. Bariyerlerimiz ayrıca zaman kontrollüdür. Zaman kontrolü sayesinde bariyer kolunu belirli bir zamana ayarlayarak o zaman diliminde kapanmasını sağlayabilirsiniz. Geçiş tetiklemeleri için de kuru kontak verebilen kollu bariyer sistemleri, araçların geçişleri esnasında bariyer kolunun altında herhangi bir araç durması durumunda herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklense dahi güvenlik sensörü sayesinde araç kolunun hareketi engellenecektir. Satın almak için yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle iletişime geçmek. Zaman harcamadan bize ulaşın.

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler