perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

PERSONEL PARMAK İZİ OKUYUCU

Personel parmak izi okuyucu sistemleri günümüzde çok geniş bir alanda tercih edilmektedir. Bu sistemlerin sıkça tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi personellerin sürekli olarak artış göstermesi ve personel takibinin manuel olarak zor bir şekilde yapılmasıdır. Manuel olarak personel takip etme esnasında üstelik büyük hatalarda yapılabilmektedir. Bu hataların ortadan kalkması için günümüzde işletme sahipleri personel takibini bu cihazlar ile yapmayı tercih etmektedirler. Personel parmak izi okuyucu cihazlarda parmak izi teknolojisi kullanılmaktadır. Parmak izi teknolojisi nedir? Öncelikle parmak izinin ne olduğundan bahsedelim. Parmak izi, parmağın uç kısmında yer alan izdir. Bu iz hiçbir insanda aynı veya benzer değildir. Bunun yanı sıra bir insanın on parmağındaki iz de birbirinden farklıdır. Parmak izi teknolojisi de bir nevi bu izi kullanarak tanıma yapma teknolojisi anlamına gelir. Bu teknolojinin kullanıldığı pek çok farklı parmak izi okuyucu bulunmaktadır. Bu okuyuculardaki parmak izi kayıt kapasitesi her cihazda farklılık göstermektedir. Bu sayede işletmenizde yer alan personel sayınız her ne olursa olsun ideal bir çözüm bulabilmek her zaman için mümkün olacaktır. Personel parmak izi okuyucu cihazlarda sadece parmak izi ile geçiş yapılmamaktadır. Parmak izinin yanı sıra aynı zamanda cihazın modeline göre kartlı veya şifreli geçiş yapılabilmesi de mümkündür.

Personel parmak izi okuyucu cihazlar, personel takibinin dışında da tercih edilebilmektedir. Yemekhane takip sistemlerinde, üye takip sistemlerinde, öğrenci takip sistemlerinde ve minibüs takip sistemlerinde oldukça sık tercih edilebilmektedirler. Personelleri parmak izi okuyucu ile takip etmenin en büyük dezavantajı güvenilir olmasıdır. Sık tercih edilen bu cihazlar, parmak izi her insanda farklı olduğundan dolayı güvenliği ispatlanmıştır. Personel parmak izi okuyucuların işlemcileri ne kadar iyi ise parmak izini okuyarak algılaması da bir o kadar hızlıdır. Bu hız, geçişler esnasından personellerin sıra oluşturmasına engel olacaktır. Fiyat olarak da çok uygundur. Personel parmak izi okuyucu fiyatları, Perkotek olarak Magic Pass personel parmak izi okuyucu Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için bu denli uygundur.

Personel parmak izi okuyucu cihazları; turnike, kapı ve bariyerleri tetiklemek için de kullanabilirsiniz. Özellikle turnikelerin personel parmak izi okuyucu ile tetiklenmesi, geçişleri kontrol altına alırken aynı zamanda kısıtlamalar da yapabilmenizi sağlamaktadır. Kilit sistemlerini de parmak izi cihazlar ile birlikte kullanarak cihaza parmak izi okuttuğunuzda kapınızın açılmasını sağlayabilirsiniz. Personel parmak izi okuyucuların kayıt kapasiteleri 1000 ile 10.000 arasında değişiklik göstermektedir. Bu farklılık personel sayınıza ideal bir çözüm bulabilmenize olanak tanıyacaktır. Yüksek hızlı tanımalar yapabilmenizi sağlayan personel parmak izi okuyucular da en çok merak edilen şey fiyattır. Personel parmak izi okuyucuların fiyatları da kullanılacak olan cihaza göre farklılık göstermektedir. Bu cihazların kayıt kapasiteleri de farklılık göstermektedir. Fiyatı belirleyen en önemli unsur da zaten fiyattır. Kaliteli parmak izi okuyucu cihazlar ile personellerinizi takip etmek için daha ne bekliyorsunuz? Personel parmak izi okuyucu sayesinde manuel takipte oluşabilecek olan tüm hatalardan da kurtulacaksınız. Satın almak için bize sadece bir telefon kadar uzaktasınız!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları