perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

JETONLU TURNİKE SİSTEMLERİ FİYATLARI

Jetonlu turnike sistemleri fiyatları, tercih edeceğiniz turnikeye bakılarak değişmektedir. Bu yüzden jetonlu turnike sistemleri fiyatları için net olarak bir bilgi veremeyiz. Ancak firmamızda satışta olan tüm turnikelerin oldukça uygun fiyatlara sahip olması, jetonlu turnike sistemleri fiyatlarının çok uygun olacağının da bir göstergesidir. Peki, bu turnike sistemleri ne işe yarıyor ve nerelerde kullanılıyor? Jetonlu turnike sistemleri, genellikle umumi tuvaletlerin girişlerinde kullanılmakta olan turnikelerdir. Jetonlu turnikelere jeton ya da para atılarak turnikelerden geçiş sağlanmaktadır. Tabi ki bunun için jeton para modülünün turnikelere monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra jeton ya da para ile kolayca geçiş yapılabilecektir.

Jetonlu turnike sistemleri fiyatları uygunluğu ile kullanılan bu turnikeler, genellikle bel turnikeleridir. Tripod turnike olarak da bilinen bu turnikeler, insan beli boyundadır. Bu yüzden aslında bu ismi almışlardır. Tripod jetonlu turnike sistemleri fiyatları, jeton para modülü ile birlikte çok uygun olup her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Tabi ki jetonla kullanılmayıp takip yapabilmek için kullanıldığı yerler de bulunmaktadır. Örneğin; kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, plazalar, hastaneler, işletmeler gibi birçok alanda kullanılabilir. Hatta günümüzde metro ve metrobüs istasyonlarının girişlerinde de bu turnikeler kullanılmaktadır. Tabi ki tüm bu alanlarda sadece iç değil, aynı zamanda dış ortamlarda kullanılabilen modelleri de bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılan modelleri elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Dış ortamlarda kullanılan modelleri ise paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Paslanmaz çelik gövdeli oluşu, suya karşı dayanıklılık gösterdiği için tüm olumsuz hava koşullarında bile kullanılabilmektedir.

Jetonlu turnike sistemleri fiyatları uygunluğu ile kullanılan bu turnikelerimiz, üç konumlu ışıklı göstergeye sahiptir. Turnike geçişe hazır ise yeşil renkli ok yanıp sönmektedir. Geçiş izni alındığında ise yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Geçiş yapılırken ise karşı yönden yapılacak olan geçişlerin yasak olduğunu gösteren kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Yani jetonlu turnike sistemlerinden çift taraflı olarak geçiş yapılmakta, ancak bir taraftan geçiş yapılırken diğer taraftan geçiş yapılamamaktadır. Giriş ve çıkışlar yoğun ise bunun için iki adet turnike kullanmak çok daha mantıklı olacaktır. Bir jetonlu turnike sisteminden geçiş yaparken bir turnikeden sadece çıkış yapılabilecektir.

Jetonlu turnike sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip olan bu turnikelerimiz, acil alarm moduna sahiptir. Güvenlik sistemlerine bağlanmaları ile deprem, yangın ve afet gibi acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçilebilmektedir. Yumuşak ve sessiz geçişe olanak sağlayan bu turnikeler, oldukça da özgün bir tasarıma sahiptir. Turnikeleri satın aldıktan sonra da iki sene boyunca garantilidir. Bunun dışında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda tüm Türkiye dahilinde uzaktan erişim yahut telefon ile destek alabilmeniz de mümkündür. Jetonlu turnike sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ya da jetonlu turnike sistemleri fiyatları teklifi için bize ulaşınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler