perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Parmak Okuma Sistemi: Modern ve Güvenli Çözüm!

Personel parmak izi sistemleri, personelleri takip etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları çok basittir. Personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan personellerin parmak izlerinin kayıt edilebilmesi gerekir. Personel parmak izi sistemlerine bir personelin on adet parmak izi de kayıt edilebilir. Normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik ya da deforme olma gibi bir durum söz konusu olduğunda da tanımlı olan diğer parmak izleri ile geçiş yapılabilmektedir. Peki, neden personel takip etmek için parmak izi tercih edilmektedir? Bunun nedeni, parmak izi cihazlarının muhteşem parmak izi teknolojisi ile çalışmasıdır. Parmak izi, hiçbir insanda aynı özelliğe sahip değildir. Bu da personel takibinde kusursuz bir güven elde edeceği için personel takibi, parmak izi cihazları ile çok daha sık yapılmaktadır. Personel takibi yapılacak olan parmak izi okuyucularda ayrıca kartlı ya da şifreli olarak geçiş yapabilmek de mümkündür. Bu geçiş tipleri ile ayrıca kullanıcı kayıt kapasitesi de arttırılmış olacaktır. Parmak izi cihazlarında zil çaldırma özelliği de bulunur. Bu özellik ile personellerinizin mola ya da paydos saatlerinde toplu olarak hareket edebilmelerini sağlayabilirsiniz. Üstelik Türkçe ve sesli olarak geri bildirim vermeleri ile de çok daha kolay bir şekilde kullanım sağlarsınız.

Personel parmak izi sistemleri ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Turnikelere tetik vermek için cihazların turnike üzerine monte edilmesi gerekir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan personellerin parmak izlerinin okutulması gerekmektedir. Parmak izi tanımlı olan personel, okutma yaptığında da turnike kolları açılarak geçişe izin verilecektir. Bu cihazlar ile kapılara tetik verilebilmesi için ise öncelikle kullanılacak olan kilitlerin kapıların yapılarına göre kapıya monte edilmesi gerekir. Daha sonra da cihaza tanımlı olan parmak izi ile okutma yapılır. Böylece geçişler hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Personel parmak izi sistemlerinde kullanılacak olan personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programda otomatik olarak mail gönderebilme özelliği bulunur. Bu sayede parmak izi cihazından elde edilecek olan raporlar, istenilen mail adresine, istenilen zaman diliminde iletilmektedir. Ayrıca herhangi bir sorun yaşanması durumunda da bilgisayarınız eğer internete bağlı ise anında uzaktan erişim ile destek alınabilmektedir. Birden fazla parmak izi cihazını, sadece tek bir personel parmak izi sistemleri programı ile yönetebilmek mümkündür. Ayrıca program içerisinde yer alan bilgileri otomatik olarak yedekler. Yani arıza oluşması durumlarında bu yedeklerden tüm bilgileri geri döndürebilmek mümkün olacaktır.

Personel parmak izi sistemlerinin en büyük artılarından bir tanesi, %100 güven sağlayabilmesidir. Personeller, birbirleri yerine parmak izi okutamadıkları için geçişler çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Bazı parmak izi cihazlarda, kamerada bulunur. Kamera, opsiyonel olarak fotoğraf çekebilmenizi sağlamaktadır. Hangi personelin saat kaçta giriş ve çıkış yaptığını 7/24 düzenli olarak kontrol edebildiğiniz personel parmak izi sistemleri Türkiye distribütörü olduğumuz için çok uygun fiyatlıdır. Satın almak için daha fazla beklemeden bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler