perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL PARMAK OKUMA SİSTEMİ

Personel parmak okuma sistemi, personellerin parmak izi teknolojisi kullanılarak takip edilmesini sağlamakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde personelleri takip etmek için uyumlu personel parmak okuma sistemi programının kullanılması gerekmektedir. Personel parmak okuma sistemi programı, firmamız yazılımcıları tarafından delphi dilinde yazılmış olup mysql veri tabanında derlenmiştir. Personel parmak okuma sistemi programı sayesinde personellerin işe giriş çıkış saatlerine bakılarak ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları yapılabilmektedir. Personel parmak okuma sistemi programı ile personellerin geç kalmaları, erken çıkmaları, izin günleri, avansları, maaşları vb. Tüm bilgileri otomatik olarak hesaplanabilir ve rapor halinde sunulmaktadır. Personel parmak okuma sistemi programından alınan tüm raporlar, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilmektedir. Bu, programın bir özelliğidir. Personel parmak okuma sistemi programının bir diğer işe yarar özelliği ise otomatik olarak yedekleme yapmasıdır. Otomatik yedeklemesi sayesinde siz yanlışlıkla personelleri silseniz bile personel parmak okuma sistemi programı yedeklerinden silinen personelleri geri getirebilirsiniz. Programı, eta ve logo gibi muhasebe programları ile uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylece muhasebe kısmında da işlerinizin kolaylaşmasını sağlar ve personelleriniz tam olarak hak ettiği maaşı almasını sağlayacaktır. Personel parmak okuma sistemi programını kullanmak çok basittir. Kısa bir eğitim alarak program kolayca kullanılmaya başlanabilir. Üstelik herhangi bir sorun olması durumunda uzman sistem destek ekibimiz uzaktan erişim ile destek vermektedir.

Personel parmak okuma sistemi cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak giriş ve çıkış yapılmasını sağlar. Bu cihazların kullandığı parmak izi, benzersiz ve her insanda farklılık gösteren bir algoritmaya sahiptir. Böyle olması, personellerin takibi sırasında personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi durumların da ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Bu da personellerin takibinde %100 güven sağlamaktadır. Personel parmak okuma sistemi cihazlarında genel olarak kayıt kapasitesi bin ile on bin arasındadır. İşletmenizde çalışan personellerin sayısı bu sebepten önemlidir. Çalışan sayınıza göre personel parmak okuma sistemi cihazı seçilmesi gerekmektedir. Pek çok modelinde parmak izi yanı sıra kartlı ve şifreli geçiş yapma olanağı da bulunmaktadır. Bu geçiş şekilleri, cihazlarını kayıt kapasitelerinin artış göstermesini de sağlamaktadır.

Personel parmak okuma sistemi cihazlarının en büyük ve işe yarar özelliklerinden birisi de kapılara, turnikelere ve bariyerlere tetik verme imkanının bulunmasıdır. Bu cihazlar ile kapılara tetik vermek için kapılarda kilitlerin kullanılmasının yanı sıra parmak izli kapı kolu modelleri de tercih edilebilmektedir. Her türlü kapıya tetik verebilecek ve her kapı ağırlığını karşılayacak olan personel parmak okuma sistemi kapı kilidi bulunması, tüm kapılara tetik verebilmenize olanak sunar. Personel parmak okuma sistemi cihazları ile turnikelere tetik verebilmek için ise bu cihazların turnikelerin üzerine monte edilerek kullanılması gerekmektedir. Bu montaj işleminden sonra personellerin parmak izleri admin tarafından tanıtılmaktadır. Bu sayede kolayca turnikelere tetik verilerek geçiş yapılabilmektedir. Personel parmak okuma sistemi fiyatları ve daha fazlası için sizi perkotek plaza’ya bekliyoruz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler