perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Takip: Güvenli ve Hızlı Erişim!

Personel takip sistemleri, günümüzde oldukça geniş bir alanda kullanılmaktadır. İlerleyen ve sürekli gelişmekte olan teknoloji ile bu sistemler de gelişmeye başlamıştır. Personel takip sistemleri, bir diğer adıyla personel devam kontrol sistemleridir. Yani pdks. Pdks; işletmelerde, hastanelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, alışveriş merkezlerinde, plazalarda, holdinglerde ve buna benzer alanlarda personel takibi yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Personel takip sistemleri; kartlı geçiş cihazları, yüz okuma terminalleri, kart basma saatleri ve parmak izi okuyuculardır. Personel devam kontrol sistemlerinde ana eleman, personel takip programıdır. Perkotek personel takip programı, satışını yapmakta olduğumuz tüm pdks cihazlar ile uyumlu olarak çalışmasını sürdürmektedir. Personel takip yazılımı ile personellerinizin giriş ve çıkışlarını oldukça basit bir şekilde takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra aynı zamanda bu program, ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları yapmanızı da sağlamaktadır. İzin günü, avans, prim, devamsızlık vb. hesaplamaları da personel takip yazılımı ile basitçe yapabilirsiniz. Perkotek personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL’de derlenmiştir. Programın otomatik olarak mail gönderme özelliği sayesinde program tarafından alınan tüm bilgiler istenilen mail adresine, istenilen saatte gönderilebilmektedir. Programın ara yüzü oldukça kolay bir tasarıma sahiptir. Böylece kısa bir eğitim alan her son kullanıcı kolayca kullanım sağlayabilecektir.

Personel takip sistemleri deyince akla şüphesiz ilk olarak yüz tanıma sistemleri gelmektedir. Yüz tanıma sistemleri, personellerin yüzlerini tanıyarak geçiş yapmalarına olanak sağlayan bir sistemdir. Yüz tanıma sistemleri, personel takip yazılımı ile birlikte kullanılarak personellerinizi manuel olarak takip etmekte harcadığınız performansı minimuma düşürür. Bunun yanı sıra aynı zamanda manuel takip esnasında harcadığınız zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Yüz tanıma cihazlarının farklı birçok modeli bulunmaktadır. Bu modellerin kayıt kapasiteleri ve tasarımları birbirinden farklıdır. Kullanıcıların isteklerine göre modeller arası veya personel sayısına göre farklı cihazları tercih edebilirsiniz. Yüz tanıma cihazları, yüzünüzde gözlük, sakal, bıyık vs. olsa bile yüzünüzü tanıma gücüne sahiptir. Ayrıca her insanın yüzünde algılanan noktalar farklı olduğundan ötürü oldukça güvenlidir. Personel takibi sırasında personellerin birbirleri yerine yüzlerini okutmaları da mümkün değildir.

Bir diğer personel takip yöntemi, parmak izi okuyuculardır. Parmak izi okuyucular, personel takibi yapmak için muhteşem bir seçenektir. Neden mi? Çünkü parmak izi okuyucularda takip yapabilmek için parmak izi kullanılır. Parmak izi, her insanda farklı bir algoritmaya sahiptir. Bunun yanı sıra aynı zamanda bu algoritma her insanın her parmağında da farklıdır. Böylece personel takibi yaparken, herhangi bir personelin bir başka personel yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Bu da sağlıklı ve doğru bir şekilde takip yapabilmenizi sağlar. Parmak izi okuyucuların da tıpkı yüz tanıma terminalleri gibi farklı tasarımları bulunmaktadır. Ayrıca her cihaz, farklı bir kayıt kapasitesi barındırır. Parmak izi personel takip okuyucuların kayıt kapasiteleri, 1000 ile 10000 arasında değişiklik göstermektedir. Personel sayınız her ne olursa olsun, size uygun bir çözüm bulabilmek mümkündür.

Kartlı geçiş kontrol sistemleri, personel takip yapabileceğiniz bir diğer yöntemdir. Kart okuyucular ile personel takibi yapabilmek için kart kullanılması gereklidir. Bu cihazlarda kullanılacak olan kartlar, mifare yahut proximity karttır. Personel takibi yapacağınız bu kartların üzerine isterseniz kart baskı yazıcıları ile personel bilgilerinin baskısını da yapabilirsiniz. Günümüzde ancak kartlı personel takip cihazlarının kullanımında biraz azalma yaşanmıştır. Bunun nedeni, personellerin birbirleri yerine kart okutma ihtimallerinin bulunmasıdır. Bu ihtimali göz ardı edemeyen işletme sahipleri, parmak izi okuyuculara ve yüz tanıma terminallerine yönelmişlerdir. Peki, pdks fiyatları ne kadar? Personel takibi için kullanacağınız tüm bu cihazların fiyatları birbirlerinden farklıdır. Bunun nedeni, cihazların tamamımın farklı özellikler barındırmasından kaynaklanmaktadır. Kullanıcı kapasitesi, tasarımı, modeli, geçiş şekli vs. gibi tüm özellikler, pdks personel takip fiyatını etkilemektedir. Fiyatlar hakkında bu yüzden net bir şey söylemek mümkün değildir. Pdks personel takip fiyatlarını öğrenmek için firmamız satış yetkililerini arayabilirsiniz. En kaliteli cihazlar için en uygun fiyatı vereceklerine sair hiçbir şüpheniz olmasın. Ayrıca firmamız Magic Pass, Magic Face ve Strike markalarının Türkiye dağıtıcısı olduğundan dolayı uygun fiyat garantisi her zaman geçerlidir!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler