perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTEL ODA KARTI

Otel oda kartı, otel odalarında kullanılmakta olan kilitlerin açılması için kullanılmakta olan kartlardır. Bu kartlar ile otel kilitleri tetiklenebilir. Bu sistemlerde kullanılan otel oda kartı, Temic ya da mifare karttır. Bu kartların üzerine otelin logosu, otelin adı gibi tüm bilgilerin baskıları yapılabilmektedir. Bu sayede otel oda kartı çok daha şık bir görünüm kazanacaktır. Bu kartlar ile kilitleri açmak için kartları kilitlere yüzeysel olarak tutmak yeterli olacaktır. Otel oda kartı ile kullanılacak olan otel odası kilitleri, değişik materyal ve kilit mekanizmalarına sahiptirler. Pil ile çalışmakta olan bu kilitler, son 100 geçişte pillerin bittiğini haber verirler. Böylece piller bitmeden anında değişim sağlanarak, kullanım hiç aksamadan kullanıma devam edilebilmektedir. Zaten orijinal pilleri ile 25.000 geçiş de yapılabilmektedir.

Otel oda kartının herhangi bir otel kapı kilidinde kullanılabilmesi için kart kodlayıcı kullanılması gerekmektedir. Kart kodlayıcı sayesinde otel oda kartının hangi tarihler arasında, hangi otel kapısını açacağı ayarlanmaktadır. Örneğin diyelim ki Ömür isimli müşteri, 108 numaralı odada, 20.07 ile 27.07 tarihleri arasında konaklama yapacak. Otel oda kartı, sadece bu tarihler arasında 108 numaralı kapıyı açmak için kodlanacaklardır. Bu kartlar, aynı zamanda kontör yüklenerek, otel içerisinde yer alan tüm aktivitelerde kullanılabilmektedir. Böylece otel odasından çıkarken müşterilerin yanına para almasına gerek kalmaz ve böylece paralarını çaldırma gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır.

Otel oda kilit sistemlerinde otel oda kartının takıldığı ve enerji tasarrufu elde edilmesini sağlayacak olan energy saver da kullanılabilmektedir. Energy savera kart takıldığında otel odası içerisinde yer alan elektrik, su tesisatı, havalandırma, alarm vb. tüm enerjiler aktif hale gelecek, otel oda kartı çıkarıldığında da pasif hale gelecektir. Bu sayede otel odasından çıkarken müşterilerin ışığı, suyu vb. açık unutması durumunda, otel oda kartının çıkarılması ile birlikte tamamı kapanacaktır. Bu sistemlerin kullanıldığı otellerde, ciddi oranlarda enerji tasarrufu elde edilmiş olup faturalarda bu bariz olarak belli olmaktadır.

Otel oda kartı ve otel kapı sistemleri, günümüzde pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Bu sistemlerin kullanım alanları içerisinde beş yıldızlı oteller, butik oteller, tatil köylerinde yer alan oteller, rezidanslar vb. yer alabilmektedir. Kalitesi ve sağlamlığı ispatlanmış olan otel kilitleri, kullanıma sunulmadan önce binlerce kez test edilmektedirler. Bu sayede yaşanacak olası tüm olumsuz durumlar da ortadan kaldırılmıştır. Bu sistemler hakkında çok merak edilmekte olan konulardan bir tanesi de otel kapı kilit sistemleri fiyatlarıdır. Bu sistemlerin fiyatları, kullanılacak olan otel kilidinin modeline göre değişmektedir. O yüzden aslında net olarak bir fiyat verebilmek mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Gustavo otel kilit sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için bu sistemleri firmamızdan çok uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler