perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MANYETİK KİLİT FİYAT

Yüz okuma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte kullanabileceğiniz manyetik kilitler, kapılara kolayca tetik verebilmenizi sağlamaktadır. Bu cihazlar ile kapılarınızı açabilmek için bu kilitlerin elektrikli ya da elektronik olması şarttır. Elektronik kilit karşılıklarını kullanılacak olan yerlerdeki kapıların sabit kısımlarındaki dil karşılıkları ile değiştirmek yeterli olacaktır. Bu kilitlerin dil mekanizmaları paslanmaz çelikten imal edildikleri için de uzun yıllar boyunca hizmet verilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu kilitlerin iki şekilde kullanımı bulunur. Enerji varken kapalı veya enerji varken kilitli olabilmektedir. Tutuş güçleri de beş yüz kilogram ve bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Amerikan, ahşap, pimapen, kompozit, PVC veya tahta kapılarda sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Selenoid bold pimli kilitler ise paslanmaz kapı dillerinin hareketli kısmına saptanması ile çalışmaktadırlar. 800 ile 2000 kilogramlık bir tutuş gücüne sahiptirler. Uygun manyetik kilit fiyatlarını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. 

Manyetik kilitler ise camlarda kullanılmakta olan kilitlerdir. Bu kilitler, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılarak kullanılacaklardır. Cam kapıların hareketli kısmına takılan aparatlara mıknatıslama mantığı ile yapışmakta olan bu kilitlerin tutuş güçleri 60 kilogram ile 1000 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Manyetik kilit karşılıklarında kullanılan aparatlar da L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatı olarak farklı çeşitlerdedir. Manyetik kilitler, karşılıklarına yapıştıkları anda da kapıyı kırsanız bile bu kilitleri ayırmak mümkün olmayacaktır. Bu şekilde de kaliteli ve sağlamdırlar. Manyetik kilit fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kilit sistemleri, geçiş kontrol sistemlerinin kullanımının yaygınlaşması ile birlikte çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Kontrollü ve güvenilir geçişler için harika bir çözüm olan kilitleri, geçiş kontrol cihazları ile birlikte nasıl kullanacağınızdan bahsedelim. Öncelikle geçiş yapılacak olan alandaki kapıların girişlerine ya da kapı girişlerinde yer alan duvarlara yüz okuma cihazı, parmak izi cihazı ya da kartlı geçiş kontrol cihazlarının monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da kilitlerin kapılara monte edilmesi gerekir. Program aracılığıyla da kapıların nasıl açılacakları belirlenmektedir.

Manyetik kilitler, butonlar kullanılarak da tetiklenebilmektedir. Bu butonlar, dokunmatik ya da tuşlu olabilmektedir. Dokunmatik butonlara elinizi gösterdiğinizde okuma yapılabilecek gibi üretilmiştir. Tuşlu butonların ise tuşlarına bastığınızda, kapıların açılması sağlanmaktadır. Bu şekilde özellikle ofislerde ve işletmelerde geçişleri kontrol altına alarak aynı zamanda da güvenilir alanlar elde edilmektedir.

Firmamız, kurulduğu günden bu yana Strike manyetik kilit fiyat Türkiye dağıtıcılığı görevini üstlenmiştir. Bu sebepten ötürü de bu kilitlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Yani Strike kilitler ile geçişleri kontrol altına almak uygun fiyata mal edilecektir. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak! Daha fazla zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları