perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PLASTİK KART YAZICI

Plastik kart yazıcı, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerlerine baskılar yapabilmenizi sağlamakta olan makinalardır. Plastik kart yazıcının günümüzde kullanılmakta olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; çift yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı ve tek yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcıdır. Hangi baskı makinasının kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte, takip için kullanılacak olan cihazların hangi amaç için kullanılacağı da önemlidir. Örneğin; kartlı geçiş kontrol sistemleri, personelleri takip etmek için kullanılıyorsa, çift yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı tercih edilmektedir. Ancak üye takibi yapılacaksa, tek yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı tercih edilmektedir.

Çift yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı, kartların her iki yüzüne birden baskılar yapabilmenizi sağlamakta olan makinalardır. Bu makinaların normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Normal bir kart yazıcı gibi bilgisayarlara bağlantılarının yapılması gerekir. Bunun için bu makinalarda bir kablo kullanılması yeterlidir. Kablo, usb girişli olup bir ucu bilgisayara, bir ucu da plastik kart yazıcına takılmaktadır. Bilgisayarlarda kurulu olan küçük bir yazılım ile kartların üzerine yapılacak olan baskılar belirlenmektedir. Çift yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı ve tek yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı le kartların üzerine yapılacak olan baskıları kendiniz tasarlayabileceğiniz gibi isterseniz hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz. Program üzerinden bir tuşa basılarak, kolayca kartın baskısı yapılmaktadır. Çift yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı ile kartların her iki yüzüne yapılacak olan baskılar, siyah – beyaz ya da renkli olabilir. Günümüzde sıklıkla renkli baskı tercih edilmektedir. Hem daha şık duruyor hem de daha kullanışlı oluyor. Bu makinalar ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet renkli baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Yapılacak olan baskılarda kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departmanlar, fotoğrafları, şirketin ismi ve logosu gibi baskılar bulunabilmektedir. Eğer kartlar personel takibi dışında farklı bir takip işlemi için kullanılacaksa da buna uygun bir baskı yapılabilmektedir.

Tek yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı ile kartların sadece tek bir yüzüne baskı yapabilirsiniz. Bu baskılı kartları eğer üye takip sistemlerinde kullanacaksanız, kartların üzerine üyelerin isimleri, soy isimleri, fotoğrafları, üye oldukları kuruluş ve üye oldukları kuruluşun logosunun baskısını yapabilirsiniz. Tek yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı da kartların üzerine renkli ya da siyah – beyaz baskı imkanı sunar. Bu yazıcılar ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet de siyah  - beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Günümüzde sıklıkla renkli seçenekleri kullanılmakta olan bu kart yazıcılar, üç yüz dpi’lik bir çözünürlükte baskı yapabilmenizi sağlamaktadır.

Plastik kart yazıcı ile kartların üzerine yapılacak olan baskılara ödenen maliyetler, dışarıda yaptıracak olduğunuz baskı maliyetlerine göre çok daha uygundur. Bu yüzden siz de Ciaat plastik kart yazıcı ya da Sunlight plastik kart yazıcı kullanabilirsiniz. Teklif için info@perkotek.com

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler