perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PLASTİK KART YAZICI FİYAT

Plastik kart yazıcı fiyat, kullanacak olduğunuz kartlı cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu kart yazıcılar; tek yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı ve çift yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı olarak ikiye ayrılmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı fiyat ile çift yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı fiyat birbirinden farklıdır. Bu kart yazıcılar ile kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan tüm kartların üzerine baskılar yapılabilir. Bu kartlar da proximity ve mifare kartlardır. Hangi kartın kullanılacağı tamamen tercih edilecek olan cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Biraz bu cihazlardan bahsedelim. Kartlı geçiş sistemlerinde kullanılan cihazlar kendi içerisinde dört farklı gruba ayrılmaktadır. Standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, online kartlı geçiş kontrol cihazları, offline kartlı geçiş kontrol cihazları ve panelli kartlı geçiş kontrol cihazları. Online cihazlar, kartlı geçiş yapabilmek için kullanım sırasında bilgisayarın sürekli olarak açık olması gerekmektedir. Geçiş adetleri, geçişlerin zaman tanımlamaları ve geçişin yetkileri programlar üzerinden tanımlanmaktadır. Rs 485 ve Rs 232 ile çalışmakta olan kart okuyucular, konvektör aracılığı ile bilgisayarların seri portuna bağlanmaktadır. Kartı okuyan okuyucu, bilgiyi hızlı bir şekilde bilgisayara kurulu olan geçiş kontrol programına iletmektedir. Programda daha önceden tanımlanmış olan kart numaraları da yetki kontrollerini yaparak, tetik verme ya da tetik vermeme komutunu tekrardan okuyucuya göndermektedir. Offline cihazlar ise çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duymazlar. Offline cihazlarda kullanılan kartların üzerine plastik kart yazıcı fiyat uygunluğu ile bu yazıcılar kullanılarak baskılar yapılabilmektedir.  Standalone cihazlar ise çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam eden cihazlardır. Bu cihazlar genellikle site ve apartman girişlerinde kullanılmaktadır. Kullanımları ve kurulumları oldukça basit olup plastik kart yazıcı ile bu kartların üzerine baskılar yapılacaktır. Panelli kartlı cihazlar da çalışmalarına panel olmadan devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazların kullanımları da çok basittir. Plastik kart yazıcı fiyat uygunluğu ile bu cihazlarda tercih edilen kartların üzerine baskılar yapılabilir.

Tek yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı fiyat uygunluğu ile bu kart yazıcılar ile kartların sadece bir tek yüzüne baskı yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskılarda kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları bölümler ve firma adı – logosu gibi bilgiler yer alır. Bunlar renkli ya da siyah – beyaz olarak basılabilmektedir. Renkli baskılar, saatte 180 adet yapılabilir. Siyah – beyaz baskılar ise saatte 1400 adet yapılabilecektir. Renkli baskılarda 16.7 milyondan fazla renk kullanılmaktadır. Çift yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı fiyat da oldukça uygun olup bu yazıcılar ile kartların her iki yüzüne de baskılar yapılabilir. Yapılacak olan baskılarda kartın ön yüzüne isim, soy isim, departman ve arka yüzüne ise logo, firma adı gibi bilgilerin baskısı yapılabilir. Uygun plastik kart yazıcı fiyat ile siz de satın almak için daha fazla zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları