perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ KAPI FİYATLARI

Parmak izi kapı fiyatları, kullanılacak olan cihazların modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı parmak izi kapı fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan parmak izi okuma cihazlarının kayıt kapasitesine, geçiş şekillerine vb. Özelliklerine göre parmak izi kapı fiyatları değişebilir. Parmak izi kapı fiyatlarını etkiyen bir diğer unsur da kilitlerin fiyatlarıdır. Bu cihazlar ile kapılara tetik vermek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin, her türlü kapı yapısında kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. Bu sayede ahşap kapılara, tahta kapılara, kompozit kapılara, pimapen kapılara ve pvc kapılara da tetik verilebilmektedir. Tabi ki Strike kapı kilitlerin çok uygun fiyatlara sahip olması ile birlikte parmak izi kapı fiyatları da uygun olacaktır.

Parmak izi kapı fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile kilitleri bir arada kullanmak istemezseniz, kapılara parmak izli kapı kolu ile de tetik verebilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda parmak izi, kapı kolu ve kilit bir aradadır. Kapılara normal bir kapı gibi takılan parmak izli kapı kolu, çalışmasına pil ile devam eder. Yani elektrik kesintisi gibi durumlardan etkilenmezler. Parmak izli kapı kolu günümüzde genellikle ofis kapılarında ve depo kapılarında kullanılmakta olan cihazlardır. Bu odalara sadece parmak izi tanımlı olan kişilerin giriş ve çıkış yapması sağlanacaktır.

Parmak izi kapı fiyatları uygunluğu ile kullanılacak olan parmak izi okuma cihazlarımız ile dilerseniz turnikelere de tetik verebilirsiniz. Turnikelere tetik vermek için bu cihazların, turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Tanımlı olan parmak izinin okutulması ile birlikte turnikelerin kolları her iki yana açılarak geçiş izni verir. Turnikeler ile birlikte parmak izli cihazların kullanılması geçiş kontrolleri ve geçiş güvenliğinin bir arada olmasını sağlamaktadır.

Parmak izi kapı fiyatları uygun olması, bu cihazların günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmasını sağlamaktadır. Günümüzde özellikle işletmelerde personellerin takip edilebilmesi için kullanılan bu cihazlar; kamu kurum ve kuruluşlarında, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, fabrikalarda, okullarda, plazalarda, holdinglerde vb. Pek çok farklı alanda da gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Tabi ki tüm bu alanlarda sadece personel takibi için kullanılmaz. Parmak izi kapı fiyatları uygun olması ve tüm takip programları uyumlu olması ile birlikte günümüzde saydığımız tüm bu alanlarda üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi ve öğrenci takibi yapabilmek için de tercih edilmektedir. Parmak izi okuma cihazları ile personelleri takip etmek için personel takip programı, üye takibi yapmak için üye takip programı, yemekhane takibi yapmak için yemekhane takip programı, geçiş kontrol takibi yapmak için ise geçiş kontrol programının kullanılması gerekmektedir.

Parmak izi kapı fiyatları teklifi almak ve geçişlerin kontrol altına alınması için siz de hemen şimdi bizi arayın. Dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek tüm cihazlarımızı yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler