perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
PM 2500 Duvar Tipi Paslanmaz Çelik Turnike
  • perkotek.com

PM 2500 Duvar Tipi – Paslanmaz Çelik Turnike Sistemleri

PM 2500 paslanmaz çelik turnike sistemi, 240 – 100 volt AC enerji ile çalışmaktadır. 60 watt güç tüketimine sahip olan bu turnike, 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. -20 derece ve +50 derece arasındaki sıcaklıklar sorunsuz bir şekilde çalışmasını sürdürebilmektedir. Geçiş kontrolü ve geçiş yetkilendirmesi için harika bir yöntem olan PM 2500 bel turnike sistemleri fiyatları için bize ulaşın!

 

PM 2500 Bel Turnikesi Teknik Özellikleri

 
Turnike Enerjisi: 100 / 240 volt-AC enerjilidir.
Güç Tüketmesi: 60 watt güç tüketmektedir.
Gövde Özelliği: 3M taşlı ve 1,25 mm - 304 kalite paslanmaz çelik gövdesi bulunur.
Çalışma Sıcaklık Derecesi: -20 derece ve +50 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz çalışabilmektedir.
Ebatlar: 240 mm * 390 mm * 185 mm
Kol Uzunlukları: 43 santimetrelik kol uzunluğuna sahiptir.
Turnike Sistemi Kontrolleri: Her türlü geçiş kontrol ünitesi ile ve diğer tüm çevre birimlerine çok kolay bir şekilde bağlanabilmektedir. Tek bir bilgisayar ile 256 adet turnike kontrolü yapılabilmektedir. Geçişleri de tetikleyebilmek için 3-50 V DC darbe, CMOS, TTL, Rs232, Rs422, Rs485 ve TTL ile doğrudan bilgisayar kontrolü de sağlanabilmektedir.
Sistem Özellikleri: Mikroişlemci kontrollü olarak çalışan bu turnike sistemi, iki yönlü geçişe olanak sağlamaktadır. Bir kişinin geçişine izin verirken bu geçiş yönünde bir veri çıktısı oluşturur. Bu çıkış doğrudan bilgisayar kontrolü ile bilgisayara gönderilebileceği gibi aynı zamanda bir dijital çıkış da olabilmektedir. Elektrik kesilmesi gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir. Bu turnikenin sistemi, mekanik hareket sönümlemesini pnömatik ve mini absorver ile yapmaktadır.
Alarm Modu: Deprem, yangın yahut afet gibi durumlarda güvenlik sistemlerine bağlanılarak otomatik serbest geçiş moduna geçilmektedir.
Turnike Göstergeleri: Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı "X" işareti yanar.
Extra Özellikler: İhtiyacınıza en uygun çözümler üretilerek, istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Turnike Sistemleri Tasarımları: Sessiz ve yumuşak geçişe olanak sağlayan bu turnike, özgün bir tasarıma sahiptir.
Garantisi: Turnike sistemi iki sene boyunca garantilidir.
Destek: Kaliteli, hızlı, uzman ve kesintisiz desteği tüm Türkiye, balkanlar, Türki Cumhuriyetler ve Kıbrıs’larda alabilirsiniz.
Kalite Belgeleri: CE / ISO 2000 / ISO 9001
Turnike Montajı: Hızlı ve kolay montaj yapmak için montaj kiti bulunmaktadır.
 
İlgili Aramalar: hijyen turnikesi fiyat, turnike sistemi fiyatları, turnike nasıl yapılır, turnike geçiş, turnikeli geçiş sistemi, wc turnike fiyatları, cam turnike, aks turnike, yurt turnike sistemleri, turnike geçiş sistemleri ankara
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler