perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
perkotek.com
Üretici Firma

TURNİKE

Turnike sistemleri artık pek çok kuruluşta görmeye alıştığımız bir ürün olarak bilinmektedir. Birçok resmi ve özel kurumlarda yer alan turnike sistemleri, bizlerin çok daha profesyonel ve kurumsal bir hava kazanmasını sağlamanın yanı sıra, sistem içerisinde de bolca alternatifi bizlere sunuyor.

2 farklı türde turnike sistemi mevcuttur. Birisi serbest geçiş olarak adlandırılan ve herkesin geçişine onay veren sistem türüdür. Bir diğeri ise giriş – çıkış konularının yoğunca gerçekleştiği alanlarda tercih edilen ve sistem üzerinden de sizlere onaylar sunan sistemdir. Direkt olarak turnike sisteminin üzerine monte edilen kart okuyucu, parmak izi okuyucu veya yüz tanıma sistemi sayesinde personellerinizin daha kontrollü bir iş ahlakı içerisinde olması durumu söz konusu olur. Her geçen gün daha fazla yaygınlaşan ve kitleler tarafından tercih edilen bu sistem türü, kargaşayı engelleme ve kurumsal hava katma açısından çok önemli bir ürün tipidir. Kaydetmediğiniz veya onay vermediğiniz kişilerin bu turnike sisteminden geçme durumu söz konusu dahi değildir. Bu sayede ise personellerin işte çalışma saatleri baz alınabiliyor, siz de hafıza üzerinden dilediğiniz zaman aktarmaları gerçekleştirip, konuya ilişkin daha detaylı bilgiler alabiliyorsunuz. Geçişine izin vermek istediğiniz personelleri ise sisteme kaydetmek 1 dakika kadar kısa süreyi ele almaktadır. Personel geçiş için kullanılan cihaza göre sizler 3 farklı temel üründen herhangi birisini tercih edebiliyorsunuz.

·        Yüz tanıma sistemi
·        Parmak izi okuyucu sistem
·        Kartlı geçiş sistemi

Bilindiği üzere şifreli veya buna benzer geçiş sistemleri son dönemlerde yemekhaneler, tuvaletler, spor salonları, iş giriş alanları gibi pek çok bölge de söz konusu olan bir durum olarak ifade edilmektedir. Kaydolmayan herhangi bir kişi, sistem onay vermediği müddetçe giriş yapamaz ve güvenlik önlemine takılır. Bu da sizlerin çok daha kurumsal ve işinde ciddi bir firma olduğunuzu ortaya çıkartır. Birçok ayrıntıyı bizler için sunan turnike sistemleri, temel olarak maaş hesaplama gibi ayrıntılar hususunda da bilgiler sunmaktadır. Şöyle ki, personellerin işe giriş ve çıkış saatleri söz konusu olduğu vakitlerde, direkt olarak çalışma saati ücreti ele alınarak hesaplamaların çok daha basit bir olaydan hesaplanmasına yardımlar sunulur. Turnike sistemi de kendi alanında bazı kavramlara bölünebilmektedir.

 

TURNİKE FİYATLARI

En çok tercih edilen turnike sistemi ise VIP’tir. VIP olan turnike sistemleri, birçok kurumun olmazsa olmazı raddesindedir. VIP turnikeler ile beraber açılır bir kapı üzerinden engelli kişilerin ve idari kısımların geçişleri için serbest geçiş ve kumandalı geçiş sistemi uygulanır. Fotoselli bir bölüm olarak ifade edilen alan, VIP Tek kollu kapı içe ve dışa açılmasıyla kolay geçiş olanakları tanır. Bir diğer sistem ise uzaktan kumanda modülü eklenerek, dilediğiniz kişiye geçiş verme olanaklarında komut verilebilir. Yukarıda bahsedilen turnike sistemleri, günlük yaşantı da kullanım alanı düşünüldüğü zaman pek çok artısı ve avantajları ile karşımıza çıkmaktadır. Kurumların iş yükünü istenen seviyeye indirme açısından siz de turnike sistemlerini satın alabilirsiniz.

 

TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ


Perkotek olarak sizlere en kaliteli turnike sistemlerini sunabilme konusunda günden güne çalışıyor, en kullanışlı ürünleri de web sitemiz kapsamında sizlerle buluşturuyoruz. Hemen siz de bu ürünleri satın almak açısından bizimle iletişime geçebilir, konuya ilişkin çok daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Her geçen gün alanında profesyonel adımlarla ilerleyiş kaydeden Perkotek, turnike geçiş sistemiyle alakalı da birçok alternatif ürünü direkt olarak sizlere sunmakta ve konu ile ilgili çok daha kapsamlı bir şekilde bilgi alabileceğiniz ortamlar yaratmayı ihmal etmemektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler