perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Üretici Firma
  • Açıklamalar
  • Görseller
  • Broşürler
PM 3400 HİJYEN TURNİKESİ-EL
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com
PM 3400 HİJYEN TURNİKESİ

AVAX PM 3400 Hijyen turnikesi, eller için kullanılmaktadır. 100 – 240 volt AC enerji ile çalışabilir. Dekoratif bir görünüme sahip olup iki sene boyunca garantili olmaktadır. Üstelik montaj kiti ile hızlıca ve kolayca montajı yapılabilir. İç ve dış tüm ortamlarda güvenle tercih edilebilen modelleri bulunmaktadır.

 

PM 3400 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 
Enerjisi: 100-240 Volt AC enerji ile çalışır.
Güç Tüketimleri: 60 Watt güç tüketmektedir.
Gövdesinin Özellikleri: 1,20 milimetrelik, 304 kalite paslanmaz çelik veya sac üzeri elektrostatik boya olabilmektedir.
Çalışma Sıcaklık Değeri: -20°C ve +50°C arası tüm sıcaklıklarda çalışabilir.
Kolunun Uzunluğu: 43 santimetrelik kol
Turnike Kontrolü: Geçiş tetiklemeleri için direkt olarak bilgisayar kontrolü Rs 232, Rs 422 ve Rs 485 veya 3-50 volt dc darbe, cmos, ttl ya da kuru kontak kullanılabilmektedir. Üstelik diğer çevre birimlerine ve her türlü geçiş kontrol ünitelerine kolayca bağlanılabilir.
Sistemleri: Bu turnike, mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmış olup iki yönlü olarak çalışmaktadır. Geçiş yapılırken sadece tek bir kişinin geçiş yapmasına olanak tanımaktadır. Ayrıca geçiş yapılan yönde bir veri çıktısı bulunur. Bu çıkış bilgisayar kontrolünde direkt olarak bilgisayara gönderilebileceği gibi dijital bir çıkışta olabilmektedir. Bu turnikenin sistemi mekanik sönümlemeyi absorver ünitesi ile yapmaktadır ve elektrik kesildiğinde her iki taraftaki kollar da serbest konuma geçmektedir.
Acil Alarm: Güvenlik sistemlerine bağlanılarak acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilmektedir.
Turnike Göstergeleri: Üç konumlu, ışıklı bir göstergeye sahiptir. Turnikenin geçişe hazır olması durumunda yeşil ok yanıp sönmektedir. Geçiş izni alındığında ise yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Turnikeden geçiş yapıldığı sırada da karşı tarafta geçişin o an için yasak olduğunu belirten kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır.
Turnike Tasarımı: Dekoratif bir görünüm sunan bu turnike, sessiz ve yumuşak geçişler yapma imkânı tanır.
Uygulamaları (Opsiyonel): İhtiyaca uygun olarak farklı çözümler üretilebilmektedir. İstenilen besleme gerilimi şartları da sağlanabilir ve tercih edilebilir kapak alternatifleri bulunmaktadır.
Boyutu: 240 x 390 x 1030 ebat (Çocuklara özel olarak 240 x 390 x 700)
Montajı: Montaj kiti ile kolay ve hızlı bir kurulum.
Garanti Yılı: 2 yıl boyunca garantilidir.
Sertifikaları: TSEK, ISO 9001 ve ISO 2008 sertifikaları
 
İlgili Aramalar: hijyen turnikesi, hijyen turnikeleri, hijyen turnikesi fiyatı, hijyen turnikesi fiyatları, hijyen turnike
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler