perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PROXİMİTY KART OKUYUCU FİYAT

Strike proximity kart okuyucu fiyat, kullanılacak olan farklı model cihazlara göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten ötürü Strike proximity kart okuyucu fiyat hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Ancak kullanılacak olan farklı modellerine bakılarak Strike proximity kart okuyucu fiyat değişse de genel olarak firmamızda çok uyguna satılmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi, tüm farklı bütçelerin düşünülmekte olmasıdır. Strike proximity kart okuyucu fiyat uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile belirli alanlara, sadece belirli yetkilere sahip olan kişiler giriş ve çıkış yapabilme imkânı sunulmaktadır. Böylece hem geçiş yetkileri hem de geçiş yetkilendirmeleri elde edilmektedir. Üstelik farklı pek çok modelinde şifreli olarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Bu sayede hem cihazların kayıt kapasitesi arttırılacak hem de geçiş şekilleri artış gösterecektir. Tabi ki bu cihazlar ile sadece proximity kart kullanarak geçiş yapılmaz. Aynı zamanda mifare kartlar ile de geçiş yapılabilmektedir.

Strike proximity kart okuyucu fiyat uygunluğuna sahip olan cihazlarımızın; online kartlı geçiş cihazları, offline kartlı geçiş cihazları, panelli kartlı geçiş cihazları ve standalone kartlı geçiş kontrol cihazları olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Hangi cihazın kullanılacak olduğu, tamamen sizin tercihinize kalmıştır ancak kullanış biçimleri açısından farklılık gösterebilmektedirler. Strike proximity kart okuyucu fiyat uygunluğuna sahip olan cihazlarımıza kartları sadece beş ile on santimetrelik mesafelerden göstermekte de yeterli olacaktır.

Strike proximity kart okuyucu fiyat uygunluğuna sahip olan standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. bu cihazlara kart tanıtılabilmesi için öncelikle master kart okutulur. Kuru kontak verebilen standalone cihazlar ile elektrikli kapı kilidine, manyetik kapı kilidine ve elektrikli kilit karşılıklarına tetik verilebilmektedir. Sabotaj yapılması gibi durumlarda da alarm vererek kendi kendini kapatma özelliğine sahiptirler.

Online kartlı geçiş kontrol cihazları ile çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazlara geçiş yetkileri, geçiş zaman tanımları ve geçiş adetleri program üzerinden tanımlanır.

Panelli Strike proximity kart okuyucu fiyat da çok uygun olup bu cihazların çalışması için sürekli olarak panele ihtiyaçları vardır. Hafızalarında hiçbir bilgiyi barındıramazlar. Bütün bilgiler, panel üzerinde tutulmaktadır. Bir panele iki, dört, sekiz ya da on altı adet kart bağlanabilmektedir. Bu tamamen kullanılacak olan alana göre değişmektedir. Fiyat olarak çok uygun olan panelli cihazların birçok modeli, şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliğine sahiptir.

Standalone Strike proximity kart okuyucu fiyat da çok uygun olmasının yanı sıra çok da kalitelidir. Bilgisayarlardan bağımsız olarak çalışmakta olan bu cihazlara kart tanıtmak için öncelikle master kart gösterilmesi gerekir. Akabinde kartların tanıtılması gerekmektedir. Tetik olarak kuru kontak verebilen bu cihazlar, sabotaj yapılması gibi durumlarda alarm vererek kendi kendini kapatma özelliğine sahiptirler.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları