perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Proximity Kart Yazıcı: Güvenli ve Hızlı Erişim!

Proximity kart yazıcı, kartlı geçiş sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlamaktadır. Proximity kart yazıcıların tek yüze baskı yapabilen ve çift yüze baskı yapabilen iki farklı modeli yer almaktadır. Tek yüze baskı yapabilen proximity kart yazıcı, kartların sadece tek bir yüzüne baskı yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu baskılarda kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman, firma adı ve firma logosu bilgisi yer almaktadır. Tek yüze bakı yapabilen proximity kart yazıcılar ile siyah – beyaz ve renkli baskılar yapılabilmektedir. Renkli baskılarda 16.7 milyondan fazla renk kullanılmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen proximity kart yazıcı ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılmaktadır. Bu kartlara yapılacak olan baskılar 300 dpi’lik bir çözünürlükte yapılmaktadır. Yani oldukça kaliteli baskılar yapılabilmektedir.

Çift yüze baskı yapabilen proximity kart yazıcılar ile kartların bir yüzüne isim, soy isim, çalışılan departman gibi baskılar yapılırken, arka yüzüne ise firma adı ve firma logosu baskısı yapılabilmektedir. Yapılacak olan baskılarda siyah – beyaz ve renkli seçenekleri yer almaktadır. Renkli baskılarda 16.7 milyondan fazla renk kullanılmakta olup yapılacak olan baskılar, istenilen tüm renklerde yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen proximity kart yazıcı ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapabilirsiniz.

Proximity kart yazıcı ile kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan tüm kartların üzerine baskılar yapılabilmektedir. Bu cihazlardan biraz bahsedelim. 4 farklı modele ayrılmaktadırlar. Bunlar online cihazlar, offline cihazlar, panelli kartlı cihazlar ve standalone kartlı cihazlar olarak adlandırılmaktadır. Offline cihazlar, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmektedir. Bu cihazlar, aynı zamanda panel görevi gördükleri için de panele de ihtiyaç duymazlar. Online cihazlar ise çalışmalarına bilgisayar bağlantısı ile devam etmektedir. Bilgisayarlar çalışmadan, bu cihazların kullanılması mümkün değildir. Panelli kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmalarına ise panel olmadan devam edemezler. Bu cihazlara aptal terminal adı verilmiştir ve aptal terminaller depo ve asansörlerde tercih edilebilirdir. Standalone kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmalarına bilgisayardan bağımsız olarak devan etmektedir. Bu cihazlar, master kart olmadan çalışmasına devam edemez. Master kartların üzerine de proximity kart yazıcı ile baskılar yapılabilmektedir.

Perkotek Teknoloji olarak Sunlight proximity kart yazıcı ve Ciaat proximity kart yazıcı Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu sebepten ötürü de proximity kart yazıcıların fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Bu kart yazıcılar kullanılarak, kartların üzerine yapılacak olan baskılar oldukça uygun maliyetlere indirilmiştir. Normalde yapılacak olan baskılar, dışarıda çok yüksek fiyatlara mal edilecektir. Kırılan kartlar, kaybolan kartlar ya da tahriş olan kartlar söz konusu olduğunda proximity kart yazıcıları kullanmak en mantıklı seçenek olacaktır. proximity kart yazıcı hakkında detaylı bilgi almak ya da satın almak için bizimle info@perkotek.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler