perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PVC KART BASKI MAKİNESİ FİYATLARI

Pvc kart baskı makinesi, proximity ya da mifare kartların üzerine baskılar yapabileceğiniz makinelerdir. Bu makineler ile kartlı geçiş kontrol personel takip sistemleri, kartlı geçiş kontrol üye takip sistemleri vb. gibi tüm sistemlerde tercih ettiğiniz kartların üzerine baskılar yapabilirsiniz. Pvc kart baskı makinesi fiyatları uygunluğu ile normalde kartların üzerine yapılacak olan baskılara, çok daha yüksek fiyatlar ödemekten de kurtulacaksınız. Perkotek Teknoloji olarak iki farklı marka pvc kart baskı makinesi satışımız bulunmaktadır. Bunlar Ciaat pvc kart baskı makinesi ve Sunlight pvc kart baskı makinesidir. Ciaat pvc kart baskı makinesi fiyatları ile Sunlight pvc kart baskı makinesi fiyatları, birbirinden farklıdır. Ayrıca bu makinelerin, kartların üzerine yaptıkları baskılar da farklılık göstermektedir. Bu baskı modelleri için tek yüze baskı yapabilen pvc kart baskı makinesi ve çift yüze baskı yapabilen pvc kart baskı makinesi kullanılması gerekmektedir.

Tek yüze baskı yapabilen pvc kart baskı makinesi fiyatları uygunluğu ile bu kart baskı makineleri sayesinde kartların ilk yüzüne kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman gibi bilgilerin baskıları yapılarak, personel takip sistemlerinde personel tanıtım kartı olarak kullanılabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen pvc kart baskı makinesinin renkli ve siyah – beyaz olarak baskı yapmanızı sağlamakta olan iki farklı seçeneği vardır. Renkli baskılarda 16.7 milyondan fazla renk kullanılarak, kartların üzerine bu şekilde baskılar yapılmaktadır. Siyah – beyaz baskı seçeneğinde ise kartların üzerine yapılacak olan baskılar renksiz olur ve bu kartlar genellikle asansör kartı, depo giriş kartı, ziyaretçi kartı vb. olarak kullanılmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen pvc kart baskı makinesi fiyatları uygunluğu ile bu makineler ile saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı ve saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı yapılabilir. Her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan tek yüze baskı yapabilen pvc kart baskı makinesi ile yapacağınız baskıları kendiniz tasarlayabileceğiniz gibi hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz.

Çift yüze baskı yapabilen pvc kart baskı makinesi ile de kartların her iki yüzüne de baskılar yapılmaktadır. Yapılacak olan baskılarda kartın ön yüzüne kişilerin isimleri, soy isimleri, çalışmış oldukları departman gibi bilgilerin baskıları ve arka yüzüne ise firma adı ve firma logosu gibi baskılar yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen pvc kart baskı makinesi fiyatları uygunluğu ile bu makineler, kartların üzerine renkli veya siyah – beyaz baskılar yapabilmenize olanak tanımaktadır. Renkli baskılarda 16.7 milyondan fazla renk kullanılmaktadır. Siyah – beyaz olan baskılarda ise hiçbir renk kullanılmaz. Çift yüze baskı yapabilen pvc kart baskı makinesi ile kartların üzerine saatte 180 adet renkli baskı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskı yapılabilmektedir. Pvc kart baskı makinesi fiyatları için tek yapmanız gereken şey bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler