perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BOY TURNİKESİ FİYATLARI

Boy turnikesi fiyatları, kullanılacak olan boy turnikelerinin modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu turnikelerin farklı modelleri içerisinde üç kollu olan ve dört kollu olan modelleri yer almaktadır. Günümüzde stadyumlar ve konser alanları başta olmak üzere ceza evleri, konser alanları, site girişleri gibi pek çok farklı alanda kullanılmaktadırlar. Boy turnikelerin iç ve dış ortamlarda kullanılabilmekte olan farklı gövde özelliklerine sahip modelleri yer alır. Elektrostatik boyalı gövdeye sahip olan boy turnikeleri iç ortamlarda güvenle kullanılabilirken, paslanmaz çelik gövdeye sahip olan boy turnikeleri ise dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Bu turnikelerin dış ortamlarda kullanılabilmekte olan modelleri suya karşı dayanıklılık gösterdiği için zaten kullanım sırasında su geçirme, paslanma vb. sıkıntılar yaşamak mümkün olmayacaktır.

Boy turnikesi fiyatları uygunluğu ile bu turnikeler, genel olarak 100 – 240 voltluk bir çalışma gücüne ihtiyaç duymaktadırlar. -20 derece ile +60 derece arasındaki tüm sıcaklıklarda sorunsuz olarak çalışmasına devam edebilen bu turnikeler, üç kollu veya dört kollu olabilirler. Kollarının uzunluğu ise 65 santimetredir. Tabi bu geneldir, modeline göre kolun uzunluğu da farklılık gösterecektir. Zaten yarım boy olan modelleri de bulunur. Bu modellerinde de kol uzunlukları farklıdır. Tek bir bilgisayar ile 256 adet turnikenin kontrol edilebilmesi mümkündür. Üstelik acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçebilmektedirler. Böylece yangın, deprem, afet vb. tüm acil alarm durumlarında sorunsuzca geçiş yapılabilmektedir.

Boy turnikesi fiyatları uygunluğu ile kullanacak olduğunuz boy turnikeleri, üç konumlu ışıklı bir göstergeye de sahiptir. Bu göstergede eğer yeşil renkli ok sürekli olarak yanıp sönerse, bu turnikenin geçiş için hazır olacağı anlamına gelmektedir. Geçiş yapıldığı sırada ise yeşil renkli ok sürekli olarak yanmaktadır. Geçiş yapılırken karşı yönde ise geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. İki yönlü olarak da geçiş imkânı sunan bu turnikelerde, aynı anda karşılıklı olarak geçiş yapabilmek söz konusu değildir. İhtiyaca uygun olan tüm çözümleri üretildiği bu turnikelerde, istenilen tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.

ISO 2000, ISO 9001 ve TSEK gibi yüksek kalite belgelerine sahip olan boy turnikeleri, özel giriş – çıkış efektleri ile sisteme özel olarak tercih edilebilen gövde renklerine sahiptirler. Oldukça kaliteli olan boy turnikeleri ile üstelik parmak izi okuma cihazı, yüz tanıma cihazı ve kartlı geçiş kontrol cihazlarına da tetik verilebilir. Bu cihazlara tetik verebilmek için sadece cihazların üzerinde kullanılması yeterli olmaktadır. Daha sonra beraberinde kullanılacak olan programlar ile bağlantısı yapılarak kolayca kontrollü geçişler yapılabilir.

Perkotek Teknoloji olarak firmamız Avax boy turnikeleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğu için firmamızda boy turnikesi fiyatları oldukça uygundur. Siz de kaliteli turnikeler için fiyat teklifi almak veya yerinde inceleme fırsatı yakalamak isterseniz, 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler