perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

RF ÇÖZÜCÜLER

Mağaza ürün koruma sistemleri, mağazalarda satışta olan ürünlerin çalınma ve hırsızlık vakalarına karşın korunması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanılabilmesi için mağaza ürün koruma antenleri, mağaza ürün koruma etiketleri ve mağaza ürün koruma etiket çözücülerin bir arada kullanılması gerekmektedir. Bunun için öncelikle antenlerin, mağazaların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekir. Bunun için antenlerin bir çift olarak kullanılması gerekir. Zaten satış esnasında da çift olarak satılmaktadır. Kullanılacak olan antenlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Hangisinin kullanılacak olduğu sizin tercihinize göre değişecek olsa da bu antenler ile kullanılacak olan etiketler de farklılık göstermektedir.

Farklı anten modellerine göre kullanılacak olan rf çözücüler etiketleri bulunur. Bu etiketler; kâğıt etiketler ve sert plastik etiketler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kâğıt etiketlerin ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılması gerekirken, sert plastik etiketlerin ise ürünlerin üzerine takılarak kullanılması gerekmektedir. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için öncelikle ürünün satın alınması gerekmektedir. Ürün satın alındıktan sonra ise mağaza kasa görevlileri tarafından ürünlerin üzerinden çıkarılmaları gerekir. Bu işlem yapılmadan eğer ürünlerin üzerindeki etiketlerin çıkarılması istenirse, ürünlere büyük ölçüde zarar verilecektir ve hatta ürünlerin tekrar kullanımı bile mümkün olmayabilir. Bunun için zaten kesinlikle ürünlerin üzerindeki etiketleri el ile çıkarmayı denememenizi tavsiye ediyoruz.

rf çözücüler ile kullanılabilen rfid mağaza ürün koruma antenlerinden bahsetmek gerekirse bu antenler, 8.2 mhz’lik bir çalışma frekansına sahiptirler. Bu antenlerin bir çift olarak kullanılması gerekir. Çiftlerin arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabildiği için mağaza giriş alan ölçüsünün ne olduğu önemli değildir. Eğer iki metreden kısa ise de bu anten çiftleri arasındaki mesafe kısaltılabilmektedir. Tabi ki etiketlere verilecek olan alarmın ses seviyesi de istenildiği gibi ayarlanabilir. Bunun dışında etiketlerin görünmesi için bu antenlerin hassasiyet ayarları da yapılabilmektedir. Rfid mağaza ürün koruma antenleri ile eğer sert plastik etiketleri kullanacaksanız, rf çözücüler ile bu etiketleri ürünlerin üzerinden çıkarabilirsiniz.

Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ise 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahip olan antenlerdir. Bu antenler, Dexilon teknolojisi ile üretildikleri için elektronik gürültülerden ya da çevrede yer alan metal eşyalardan etkilenmeden çalışmasına devam edebileceklerdir. Bu antenler ile DR etiket, pencil etiket, slipper etiket ve şişe etiketler kullanlabilir. Akusto manyetik antenler ile eğer sert etiketleri kullanacaksanız bu anten çiftlerinin arasındaki mesafeyi iki metreye kadar çıkarabilirsiniz. Ancak kâğıt etiketleri kullanacaksanız, anten çiftleri arasındaki mesafe maksimum 120 santimetre olmalıdır.

Rf çözücüler ve mağaza ürün koruma sistemleri hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de fiyatlardır. Fiyatlar genel olarak firmamızda oldukça uygundur. Tabi ki fiyatların uygun olması demek, ürünlerin kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Aksine satışını yapmakta olduğumuz ve Türkiye distribütörü olduğumuz Sensitive mağaza ürün koruma antenlerinin kalitesi, tüm dünyada ispatlanmıştır. Satın almak için tek yapmanız gereken sadece bize ulaşmak. Size bir telefon kadar yakındayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları