perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

RF EAS LABEL

RF eas label, RF mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. RF eas label modellerinin kâğıt olanları, ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmaktadır. Sert plastik olan RF eas label modelleri ürünlerin üzerine takılarak kullanılmaktadır. Kâğıt olan modelleri ise ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmaktadır. Kullanımları çok basit olup ürünlerin üzerinden RF eas label çıkarabilmek için etiket öldürücü ya da etiket sökücü kullanılması gerekmektedir. Kâğıt RF eas label ürünlerin üzerinden çıkarmak için etiket öldürücü, sert plastik RF eas label ürünlerin üzerinden çıkarabilmek için ise etiket sökücü kullanılması gerekmektedir. Bu, kasa görevlileri tarafından yapılmakta olan bir işlemdir. Ürünün satın alınması ile birlikte, mağaza kasa görevlilerince ürünlerin üzerinden çıkarılmaktadırlar. RF eas label etiketlerin, mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. Bunlar; 4x4 RF eas label, 5x5 RF eas label, r50 RF eas label, round RF eas label, golf RF eas label, square RF eas label, sun RF eas label, mini RF eas labeldir. Hangi RF eas label modelinin kullanılacak olduğu, mağazada satışta olan ürünlerin modellerine göre değişir. Giysi mağazalarında sert plastik etiketler kullanılmaktadır. Elektronik eşya, kozmetik mağazaları ya da market gibi yerlerde ise kâğıt etiketler kullanılmaktadır.

RF eas label sistemleri kullanılmadan önce, mağazalarda satışta olan ürünlerin korunması çok zordu. Güvenlik kameraları ile mağaza giriş ve çıkışları her ne kadar kontrol altına alınıyor olsa da ürünlerin korunması bu şekilde mümkün olmuyordu. Öyle ki; ay sonları çalınan ürünlere ödenen ücretler, neredeyse pek çok mağazanın kapanmasına sebebiyet verecekti. İşte RF eas label sistemleri ile birlikte bu tamamen ortadan kalktı.

RF eas label, RF mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kullanılmakta olan etiketlerdir. Bir diğer anten modelimiz de akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenler; mağazalarda satış olan tüm ürünlerin korunabilmesi için harika bir seçenektir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, yaklaşık olarak iki metrelik alanlara kadar tarama yapabilirler. Tabi ki kullanılacak olan etiketlere göre bu uzunluk değişmektedir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenlerinin, bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafe, eğer sert plastik etiketler kullanılacaksa 2 metre olabilmektedir. Bu antenler ile kâğıt etiketler kullanılacaksa da anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olabilmektedir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenlerimiz ile DR etiket, pencil etiket, slipper etiket ve şişe etiket gibi tüm etiketler bir arada kullanılabilmektedir.

Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, 58 khz’lik bir radyo frekansına sahiptir. Kullanımı oldukça basit olup mono yahut TX + RX olarak çalışmasına devam edebilmektedir. RF eas label ve akusto manyetik mağaza ürün koruma etiketlerinin nasıl kullanıldığına dair daha fazlasını öğrenmek ya da bu sistemleri satın almak için hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler