perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ KAPI KİLİT SİSTEMLERİ

Parmak izi kapı kilit sistemleri, parmakların uç kısımlarında yer alan izi tanıyarak kapılardan giriş yapabilmeniz için kullanılmakta olan sistemlerdir. Parmak izi kapı kilit sistemleri, parmakların uç kısmındaki eşsiz ve benzersiz izi tanıyarak geçiş imkânı sunduğu için bu cihazlar, oldukça güvenlidir. Bu güven sayesinde günümüzde özellikle işletmelerde personellerin takip edilmesi için kullanılmaktadır. Personel takibinin yanı sıra parmak izi kapı kilit sistemleri ile üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi, tuvalet takibi ve geçiş kontrol takibi de yapabilirsiniz.

Parmak izi kapı kilit sistemleri ile personelleri takip etmek için cihazlar ile birlikte personel takip programı, üyeleri takip etmek için üye takip programı, yemekhane takibi yapmak için yemekhane takip programı, öğrenci takibi yapmak için öğrenci takip programı ve geçiş kontrol takibi yapmak için ise geçiş kontrol programının parmak izi kapı kilit sistemleri cihazları ile uyumlu olarak kullanılabilmesi gerekmektedir. Bu şekilde parmak izi kapı kilit sistemleri cihazları takip programları ile uyumlu kullanıldığında, kişilerin kapılardan yaptıkları giriş ve çıkışları, saat ve gün olarak da görebilirisiniz. Böylece takip sizin için çok daha kolay bir hal alır. Parmak izi kapı kilit sistemleri ile kapılara tetik vermek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin her türlü kapı yapısına uygun olan farklı bir modeli bulunması, parmak izi kapı kilit sistemleri cihazları ile her türlü kapıya tetik vermenizi sağlar. Parmak izi kapı kilit sistemleri cihazları ile ahşap kapılara, cam kapılara, demir kapılara, metal kapılara, pvc kapılara ve kompozit kapılara kolayca tetik verebilirsiniz. Eğer parmak izi kapı kilit sistemleri ile kilitleri bir arada kullanmadan kapılara tetik vermek isterseniz, bu cihazların kapı kolu modellerini tercih edebilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda kapı kolu, kilit ve parmak izi bir aradadır. Bu cihazlar, normal bir kapı kolu şeklinde monte edilerek kullanılmaktadırlar. Kullanımları çok basittir. Birçok modeli, kartlı ve şifreli geçiş imkânı da sunar. Ofis ve depo kapılarınızı parmak izli kapı kolu ile koruyabilirsiniz. Çalışmalarına da pil ile devam ettikleri için elektrik kesilmesi gibi durumlardan asla etkilenmeden kolayca kullanıma devam edilebilir.

Parmak izi kapı kilit sistemleri ile turnikeler de uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Boy turnikesi, engelli geçiş turnikesi, bel turnikesi ve hızlı geçiş turnikelerinden herhangi biri ile uyumlu olarak parmak izi kapı kilit sistemleri kullanılabilmektedir. Turnikeler ile uyumlu olarak kullanmak için cihazların öncelikle turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izlerinin tanıtılması gerekmektedir. Bu işlem, admin tarafından gerçekleştirilir. Tanımlı olan parmak izi okutulduğunda, turnikelerin kolları her iki yana doğru açılarak geçiş izni vermektedir. Kullanım kolaylığı ve kurulum basitliği için parmak izi kapı kilit sistemleri sahibi olmak için siz daha neyi bekliyorsunuz? Bizi arayarak, kontrollü geçiş alanları elde edin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler