perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

X RAY BAGAJ TARAYICI

X ray bagaj tarayıcı cihazlar, üst düzey güvenlik gerektiren alanlarda kullanılmakta olan cihazlardır. Etnik ve global terörün artması ile birlikte günümüzde çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Kongre merkezleri, oteller, kamu kurum ve kuruluşları, hava alanları, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, belediyeler gibi birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Tüm bu alanlarda yapılacak olan geçişlerde çanta, bavul, valiz gibi tüm eşyaların içerisinde ne tür metallerin olduğu tespit edilebilmektedir. X ray bagaj tarayıcı cihazlar; demir, silah, bıçak ve tabanca gibi tüm metallerin anında tespit edilmesini sağlar. X ray bagaj tarayıcı cihazlar ile birlikte eğer kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve el tipi metal üst arama dedektörleri kullanılırsa, metallerin tespit edilmesi çok daha kolaylaşır ve kişilerin üzerindeki metaller de tespit edilebilmektedir.

X ray bagaj tarayıcı cihazların çalışması için x ışını, sabit olan bir kaynaktan karşısında yer alan foto diyotlara fırlatılmaktadır. X ışını ile bu foto diyotlar arasında eğer herhangi bir nesne bulunuyorsa, bu nesne delinerek, nesnenin şekli, atom ağırlığı ve cinsi hakkında bilgi sahibi olunabilecektir. X ray bagaj tarayıcı cihazların modellerine göre ekrana yansıtılan nesneler renkli ya da siyah - beyaz olabilmektedir. Renkli olarak yansıtılıyorsa bu; x ray bagaj tarayıcı cihazlarının organik ve inorganik madde ayrımı yaptığı anlamına gelmektedir.

X ray bagaj tarayıcı cihazları ekranlarına yansıtılan nesneler eğer mavi renkli ise bu nesneler inorganik elementleri temsil etmektedir. İnorganik elementlerin atom ağırlıkları 10 ile 18 arasındadır. Demir, kalay, altın, çelik, bakır gibi tüm elementler bu gruba bir örnektedir. X ray bagaj tarayıcı cihazları ekranlarına yansıtılan yeşil renkli elementler ise karışık grup elementleridir. Atom numarası bu cihazlarda 10 ile 18 arasındadır. Kükürt, klor, argon, magnezyum gibi elementler bu gruba örnek olarak gösterilebilmektedir. X ray bagaj tarayıcı cihazlarında eğer nesneler ekrana turuncu renkli olarak yansıtılıyorsa o nesneler, organik elementleri temsil etmektedir. Bu elementlerin atom ağrılıkları ise 10’dan küçüktür. Helyum, azot, lityum, oksijen ve berilyum gibi tüm elementler bu grupta yer almaktadır.

X ray bagaj tarayıcı cihazlar hakkında çok merak edilen bir konu bu cihazların fiyatlarıdır. Aslında net olarak bir fiyat verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan x ray bagaj tarayıcı cihazlarının organik madde ve inorganik madde ayrımı yapıp yapmasına göre, x ray bagaj tarayıcı cihazları modellerine göre, tarama alanlarına vb. özelliklerine bakılarak x ray bagaj tarayıcı cihazları değişmektedir. Ancak Secuda x ray bagaj tarayıcı cihazları firmamızda çok uygundur. Bu x ray bagaj tarayıcı cihazları sayesinde artık siz de güvenliğinizi kolayca sağlayabilirsiniz. Üstelik herhangi bir sorun yaşanması durumunda uzaktan erişim ve yerinde destek hizmetimiz de mevcuttur. Satın almak ya da çok daha fazlasını öğrenmek için hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler