perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SPOR SALONU TAKİP PROGRAMI

Spor salonu takip programı, spor salonlarına giriş ve çıkış yapacak olan ve yapan üyelerin takip edilmesi için kullanılan programdır. Bu program, fitness Centerlar ve spor salonlarında tercih edilmektedir. Üyelik gerektiren alanların ya da kimin hangi alanı ne kadar kullanıldığı gibi bilgileri raporlama ihtiyacını karşılayabilmektedir. Spor salonu takip programı, üyelik gerektiren tüm alanlarda tercih edilebilmektedir. Bu program ile insan ile takipte çekilen sıkıntılardan tamamen kurtulacaksınız. Spor salonu takip sisteminde, parmak izli ya da kartlı okuyucular ile birlikte üyelerin girmek istedikleri alanlar anlık olarak bilgisayar yazılımına aktarılmaktadır. Yazılım veri tabanına bakarak o alana giriş yetkisi olup olmadığını kontrol etmektedir. Eğer giriş yetkisi var ise izin verilir, yok ise izin verilmemektedir. Bunun yerine üye eğer kontör almışsa, üye olmadığı alanlara da almış olduğu kontörden düşülerek giriş yapmasına izin verilmektedir.

Spor salonu takip programı, verileri otomatik olarak aldığı için ve her türlü ayrıntı da kolayca takip edilebildiğinden dolayı, üyelerin en çok neyle meşgul olduğu ve nelere meraklı olduğu hakkında da bilgi sahibi olunabilmektedir. Bu bilgilerden yararlanılarak kuruluş üyelerine daha yararlı hizmetler de sunulabilmektedir. Spor salonu takip programında bulunan mesaj servisiyle, üyelere güncel olarak mesaj gönderebilmek mümkündür. Yazılım içindeki SMS servisleriyle üyelerin daha önceden kaydedilmiş olan telefon numaralarına anlık olarak planlanmış olan ya da daha önceden planlanmış olan mesajlar gönderilebilmektedir. Mesele dini bayramlarda, resmi bayramlarda, doğum günlerinde, kandillerde vb. günlerde üyelere özel mesajlar gönderilerek, o gün kutlanabilmektedir. Bu tarz özel günlerde üyeleri hatırladığınızı göstermek, kuruluş üyeleri için her zaman çok iyi bir jest olacaktır.

Spor salonu takip programında SMS servisi bulunmaktadır. Bu servis ile üyelere her an ulaşmak mümkün olacaktır. Kampanya ya da indirimlerden her üyeyi anında bilgilendirebilirsiniz. Ayrıca üyelerin ilgi alanlarına yeni etkinlikler tertip edilmesi durumunda da sms servisi yardımıyla bu tür duyurular da yapılabilmektedir. Ayrıca sms servisi üyelerin ödeme yapacağı günlerde de hatırlatma yapmanıza imkân tanır. Ödeme günlerini, ödeme miktarlarını sms ile hatırlatabilirsiniz.

Spor salonu takip programı ile turnike sistemleri ve cihazları da birlikte kullanılabilmektedir. Bunun için en çok bel turnike sistemleri tercih edilmektedir. Bel turnikeleri, insan beli boyunda olduğundan ötürü bu ismi almıştır. Bel turnikeleri sayesinde, geçişler kontrol altına alınırken aynı zamanda da geçiş kısıtlamaları da yapılabilmektedir. Paslanmaz çelikten ya da elektrostatik boyalı olarak üretilmiş olan turnikelere yüz tanıma, parmak izi ya da kartlı geçiş kontrol terminalleri monte edilerek kullanım sağlanabilmektedir. Biz en çok yüz tanıma terminalleri ile üye takibi yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Çünkü bu sistemlerde yapılan yüz okuma esnasındaki algoritma, her insan yüzünde farklıdır. Bu da güvenilir bir takip sağlar. Hiçbir üye, bir başka üye yerine yüz okutma yapamayacaktır. Kullanımı oldukça basit olan bu sistemlerin çoğunun Türkiye distribütörü olduğumuz için de çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları