perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İZMİR PDKS

İzmir pdks cihazları, İzmir’in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ilçelerinde başarı ile devam etmektedir. Perkotek Teknoloji Dış. Tic. A.Ş. olarak kurulduğumuzdan günden bugüne dek İzmir pdks tüm hızıyla devam etmektedir. Satışını yapmakta olduğumuz Magic Face yüz tanıma İzmir pdks, Magic Pass parmak izi İzmir pdks ve Strike kartlı geçiş kontrol İzmir pdks cihazları Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için de bu cihazların fiyatları firmamızda çok uygundur. Üstelik tüm cihazlarımız iki sene boyunca garantilidir. Cihazlarda herhangi bir sorun oluşması durumunda çağrı merkezimizden uzaktan erişimle ya da telefon ile de destek alabilmek mümkündür. Bazı İzmir pdks cihazlarımız su geçirmez özellikte olduklarından dolayı, dış ortamlarda da güvenle tercih edilebilmektedir. Su geçirmez özelliği olmayan cihazları da pleksiglass koruma ile dış ortamlarda tercih edebilirsiniz.

İzmir pdks cihazları kullanım alanları oldukça geniştir. Okullar, kamu kurum ve kuruluşları, plazalar, işletmeler, fabrikalar, alışveriş merkezler, plazalar vb. alanlarda kullanılabilmektedir. Aslında personel takip etmek istediğiniz tüm alanlarda bu cihazları güvenle kullanabilirsiniz. İzmir pdks cihazları ile personelleri takip etmek için personel takip programının da birlikte kullanılması gerekmektedir. Personel takip İzmir pdks programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programın kullanımı ve kurulumu oldukça basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı kolayca programı kullanabilecektir. İzmir pdks programı ile personellerin giriş ve çıkışları raporlar üzerinde görüntülenebilmektedir. Bu raporlar kişi bazında veya genel bazda olabilmektedir. Otomatik olarak mail gönderme özelliği sayesinde raporlar, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilmektedir. Personellerin giriş ve çıkışları kontrol altında tutulduğu için de ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları da yapabilmek mümkündür. Maaşın yanı sıra da devamsızlık, prim, izin günü vb. hesaplamalar yapılabilmektedir.

Kartlı İzmir pdks cihazları, kart okuma teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazların kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. Okutulacak olan kartların sadece beş ile sekiz santimetrelik bir mesafeden cihaza gösterilmesi yeterli olmaktadır. Kartlı İzmir pdks cihazlarına kayıt edilecek olan kartlar, proximity ya da mifare kart olabilmektedir. Bu kartlardan hangisinin olduğu tamamen cihaza göre değişecektir. Kartlı İzmir pdks cihazlarının pek çok modeli ile şifreli olarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Bu şekilde geçiş kayıt kapasitesi de artırılmış olacaktır.

Parmak izli İzmir pdks cihazlarında kullanılan parmak izi algoritması hiçbir insanın parmağında olmadığı için kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Parmak izi, benzersiz ve eşsiz yapısı sayesinde oldukça da güvenilirdir. Parmak izli İzmir pdks cihazları, personel takip programı ve Strike kilitler ile kullanıldıklarında kapılara da tetik verilebilmektedir. Ayrıca bu cihazlar ile turnikelere de tetik verebilmek mümkündür. Perkotek olarak Magic Pass parmak izli İzmir pdks cihazlarının Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için de fiyatları çok idealdir.

Yüz tanımalı İzmir pdks cihazları, yüz tanıma algoritması ile çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazların kurulumları ve kullanımları çok basittir. Personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte edilebilirler. Yüz tanıma İzmir pdks cihazları ile personel takip ederken, personellerin birbirleri yerine yüz okutması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu şekilde de kusursuz güvenli bir şekilde takip yapılabilecektir. Yüz tanımalı İzmir pdks cihazları fiyatları, Magic Face yüz tanıma cihazlarının dağıtıcısı olduğumuz için ok uygundur!

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler