perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
perkotek.com
SENSTIVE 550 Mağaza Ürün Güvenlik Anteni
  • perkotek.com

 

Mağazada satılan ürünler üzerine takılan kağıt ve plastik sert tagları okuyarak kaçak geçişlerde alarm verip hırsızlığı ortadan kaldırır. En yeni teknolojiye sahip Mağaza ürün koruma sistemi antenidir. Kağıt ve sert plastik RFID etiketleri okur. Pleksi RX ve TX anten ayaklarına sahip olup son derece zariftir. DMX 5800 anakarta sahip olup sorunsuz okuma yapar.

Ürün güvenlik anteni üzerine istenilen reklamlar uygulanabilir. Şeffaf yapıya sahip olan pleksi güvenlik anteni mağaza girişini kapatmaz ve içerideki ürünlerin görülmesine mani olmaz.

Özellik Açıklama
Marka / Model SENSTIVE 550 Mağaza Ürün Koruma anteni
Frenkans 8.2Mhz/10Mhz
Çalışma Sıcaklığı 0-45℃
Kağıt etiket tarama mesafesi 1,4 m
Hard TAG tarama mesafesi 2,4 m
Ürün ebatları 1580*375*20mm
Paket ebatları 1610*490*160mm
Ağırlık 25 KG
Material 1.sınıf pleksi

Ürün alarm anteni ile kullanılabilen etiketler şunlardır; 4x4 kağıt etiket, 5x5 kağıt etiket, square etiket, sun etiket, r50 etiket, demla etiket ve round etiket. Ürünün Türkiye distribütörü olan firmamız 2 yıl ürün 10 yılda yedek parça garantisi vermektedir.

İlgili terimler: mağaza güvenlik sistemleri, mağaza ürün alarm sistemleri, mağaza ürün koruma, mağaza ürün koruma sistemleri, ürün alarm sistemleri, ürün güvenlik sistemleri, ürün koruma, ürün koruma sistemi, ürün koruma sistemleri, ürün koruma sistemleri fiyatları.

perkotek.com
perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları