perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SECUDA KAPI TİPİ METAL ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜ

Secuda kapı tipi meta üst arama dedektörü, kişilerin üzerinde yer alan metalleri tespit etmenizi sağlamaktadır. Secuda kapı tipi meta üst arama dedektörü, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılıyor. Özellikle alışveriş merkezleri girişlerinden rastladığımız Secuda kapı tipi meta üst arama dedektörü; kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, belediyelerde, plazalarda, hava alanlarında ve buna benzer pek çok farklı alanda güvenle kullanılabilmektedir. Bu dedektörlerde en önemli kısım, zone yani tarama bölgeleridir. Bir Secuda kapı tipi meta üst arama dedektöründe tarama bölgesi ne kadar fazla ise metali tespit etmesi de bir o kadar hızlıdır. Tarama bölgeleri, Secuda kapı tipi meta üst arama dedektöründen geçiş yapan kişinin üzerinde metalin yerini tespit edebilmenizi sağlar. Daha sonra alarm vererek, olası tüm tehlikeli durumların önüne geçilmesini sağlamaktadır. Secuda kapı tipi meta üst arama dedektörü, metali tespit ettiğinde sesli ve ışıklı olarak uyarı verebilir. Bu alarmın ses seviyesi de istenilen ayarda ayarlanabilecektir.

Secuda kapı tipi meta üst arama dedektörü modellerimiz sadece iç ortamlarda değil, aynı zamanda dış ortamlarda da kullanabilirler. Suya karşı dayanıklılık gösterdikleri için dış ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Ayrıca dedektörlerimizde hassasiyet ayarı da yapılmaktadır. Bu ayar sayesinde toka, madeni para gibi metallere gereksiz yere alarm vermesinin de önüne geçilebilmektedir. Üstelik Secuda kapı tipi meta üst arama dedektörü montajı da oldukça basittir. On dakika gibi çok kısa bir sürede dedektörü kurabilmek mümkün olacaktır.

Secuda kapı tipi meta üst arama dedektörü, son teknoloji ile üretilmiştir. Yanlarında yer alan metal eşya sehpasına kişilerin telefon, anahtar gibi metal eşyalarını bırakarak geçiş yapması sağlanır. Secuda kapı tipi meta üst arama dedektörü hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de radyasyon yayıp yaymadığıdır. Secuda kapı tipi meta üst arama dedektörünün radyasyon yaymadığı ispat edilmiş olup, özellikle kamile kadınların bu dedektörden geçişlerinde herhangi bir problem yaşanmayacaktır. Metal boyutları ve metal yoğunluğunun ayarlanabilir olması ile birlikte de kullanımları sadeleşen Secuda kapı tipi meta üst arama dedektörü, parazit dengeleyicisi ile sol ve sağ ayaklarında yer alan parazitleri eşitlemenizi sağlar.

Secuda kapı tipi meta üst arama dedektörü, 255 farklı hassasiyet seviyesine sahiptir. Bu sayede uygun geçişler kolayca ayarlanabilmektedir. Secuda kapı tipi meta üst arama dedektörü hakkında çok merak edilen bir diğer konu da bu dedektörlerin fiyatlarıdır. Aslında Secuda kapı tipi meta üst arama dedektörü fiyatları firmamızda çok uygundur. Zaten bu yüzden Secuda kapı tipi meta üst arama dedektörünün kullanım alanları da her geçen gün artış göstermektedir. Dedektörlerin tarama bölgelerin göre fiyatları değişebileceği için net olarak bir fiyat veremeyiz. Siz de Secuda kapı tipi meta üst arama dedektörü ile kapılarınızdan yapılacak olan geçişlerin güvenliğini sağlayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları