perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA SİSTEMLERİ

Günümüzde güvenlik her alanda büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Mağazalarda güvenlik personellerinin hırsızlık durumunda gözden kaçırdıkları ya da kontrol edemedikleri birçok durumlar meydana gelmiştir. Alışveriş yapan her insanı kontrol etmek için bir mağaza çalışanı görevlendiremeyeceğimizden dolayı mağaza ürün koruma sistemlerine ihtiyaç duyulmuştur. Mağaza ürün koruma sistemleri sayesinde mağazalarda bulunan tüm ürünlerin korunması ve güvenliğinin sağlanması mümkündür. Mağaza ürün koruma sistemleri, çalışma mantığı ürünlerin üzerine ürün koruma antenlerinin tanıyabileceği etiket ve tag montajlanmaktadır. Bu montajlanma oldukça basit olup sökümü ise zor olmaktadır. Ürün koruma antenleri, bu etiketleri gördüklerinde sesli olarak bir alarm vermektedirler. Bu alarmın ses seviyesini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Ürün koruma antenlerinin pleksiden oluşmuş gövdelerini de isterseniz farklı renklerde tercih ederek, mağaza konseptinize uygun çözümler bulabilirsiniz.

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA SERT ETİKET ÇİVİSİ

Mağaza güvenlik sistemlerinde ürünleri korumak için kullanılan etiketler iki farklı çeşit ile karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan ilki olan kâğıt etiketler, ürünlerin üzerine takılmak için kullanılmaktadır. Kâğıt etiketlerin üzerinde yer alan sahte barkod radyo frekansı ile çalışarak ürün koruma anteninin tarama alanı içerisine girdiğinde ürün koruma anteni sesli olarak alarm vermektedir. Plastik sert tag etiketleri ise ürünlerin üzerine takılmak için kullanılmaktadırlar. Ürünlerin üzerine takılan plastik etiketler, sert etiket çivisi ile takılır. Bu işlem oldukça basit olup kısa bir sürede takılması sağlanabilmektedir. Aşağıda sert etiket çivisi, kâğıt etiketler ve plastik etiketler listelenmiştir.

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA ALARM ETİKET SÖKÜCÜ VE ETİKET ÖLDÜRÜCÜ

Mağaza ürün koruma alarm etiketlerini takmak kadar çıkarmakta oldukça basittir. Sert plastik etiketlerin çıkarılması için etiket sökücü kullanılmaktadır. Mağaza kasa görevlisi tarafından kullanılan etiket sökücü mıknatıslı bir yapıdadır. Etiket öldürücü ise kâğıt etiketlerin üzerinde bulunan sahte barkodun pasif hale getirilmesi için kullanılır. Eğer bu sahte barkod pasif hale getirilmezse ürün koruma anteni alarm vererek mağaza çalışanlarını uyarır ve böylece hırsızlık olayları basit ve hızlı bir şekilde engellenmiş olacaktır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler