perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ŞİFRELİ KAPI AÇMA

Şifreli kapı açma sistemleri, geçiş kontrolleri ve geçiş güvenlikleri için özellikle işletmelerde çok sık olarak tercih edilmekte olan sistemlerdir. Bu sistemlerin en büyük özelliklerinden bir tanesi, kullanılacak olan cihazların farklı ihtiyaçlara hitap edebiliyor olmasıdır. Şifreli kapı açma sistemlerinde kullanılan cihazlar ile sadece şifreli değil, aynı zamanda kartlı olarak da geçiş yapılabilmesi mümkündür. Kartlı olarak geçiş yapmak için her kişiye özel olarak bir kartın tanımlanıyor olması gerekmektedir. Şifreli olarak geçiş yapılacaksa da bu geçerlidir. Kişiye özel olarak şifre tanımlaması yapılmalıdır. Şifreli kapı açma cihazlarına şifreler kayıt edilirken, bu şifrelerin altı haneli olması gerekir. Şifre kayıt edilmesi sırasında kişilerin bilgilerinin girişleri de yapılarak beraberinde kullanılacak olan programda, kişilerin bilgilerin görünmesi sağlanabilmektedir. Şifreli kapı açma cihazları firmamızca iki yıllık bir garantiye sahiptir. Bu iki yılın sonunda da bakım anlaşması yapılarak, tekrar destek verilmeye devam edilir. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda şifreli kapı açma cihazlarının bağlı bulundukları bilgisayarın internete bağlı olması durumunda hızlı ve kesintisiz şekilde destek alınabilmektedir. Bu destekte internete ihtiyaç duyulmasının sebebi uzaktan erişim yapılmasından ötürüdür. Aynı zamanda tabi ki telefon ile de destek verilebilmesi mümkündür. Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun, Strike şifreli kapı açma sistemleri fiyatları bu sistemlerin Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için oldukça uygun olarak siz değerli kullanıcılara sunulmaktadır.

Şifreli kapı açma sistemlerinde kullanılmakta olan şifreli cihaz modelleri kendi içerisinde dört farklı gruba ayrılmaktadır. Standalone şifreli kapı açma cihazları, online şifreli kapı açma cihazları, offline şifreli kapı açma ve panelli şifreli kapı açma cihazları. Bu cihazların tamamı aynı amaç doğrultusunda kullanılıyor olsalar da kullanım şekilleri farklılık göstermektedir. Şifreli kapı açma cihazları ile kapılara tetik verebilmek için öncelikle bu modellerden hangisinin kullanılacağının belirlenmesi gerekmektedir. Belirlenen şifreli kapı açma cihazı, kapıların giriş – arzu edilirse aynı zamanda çıkış – alanlarına monte edilmelidir. Montaj işleminden sonra geçiş yapacak olan her kişiye şifre tanımlaması yapılmalıdır. Tabi ki bu şekilde kapıya tetik verilmesi için siz de fark etmişsinizdir ki; farklı bir ürünün daha kullanılması gerekmektedir. Bu ürün, şifreli kapı açma sistemleri kilitleridir. Kilitlerin ahşap, metal, demir, pvc, cam vb. tüm kapı yapılarına uygun olan modelleri bulunur. Bu modellerden hangisini isterseniz onu tercih edebilirsiniz. Genellikle elektrikli ve elektronik şifreli kapı açma kilitleri daha sık olarak kullanıyor olsalar da manyetik şifreli kapı açma kilidi de cam kapılar için muhteşem bir kontrol sağlamanıza olanak tanıyan kilitlerdir. Bu işlemlerden sonra kilit ve şifreli kapı açma cihazının bağlantısının yapılması gerekmektedir. Bu bağlantı da geçiş kontrol programı vasıtasıyla yapılmaktadır. Bağlantı yapıldıktan sonra şifreyi bilen / adına bir şifre tanımlanan her son kullanıcı kolayca kapıların açılmasını sağlayarak geçiş yapacaktır.

Şifreli kapı açma cihazları ile birlikte kullanılan şifreli kapı açma programı, kişilerin sadece kendi görev alanları içerisinde yer almasını sağlayan bir programdır. Şifreli kapı açma programı, firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olup daima geliştirilmeye açıktır. Herhangi bir sorun yaşandığında program üzerinde kontrol imkânı bulunur. Kişilerin giriş ve çıkış saatleri hakkında bilgi edinebileceğiniz gibi aynı zamanda günde kaç kez giriş ve çıkış yaptığını ya da içeride kaç dakika yer aldığını da bu sistemler vasıtasıyla görebilmeniz mümkün olacaktır!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları