perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ŞİFRELİ KAPI AÇMA SİSTEMLERİ

Şifreli kapı açma sistemleri, kapılardan yapılacak geçişlerin kontrol altına alınmasını sağlar. Günümüzde özellikle geçiş kontrol takibi yapmak için şifreli kapı açma sistemleri çok sık olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra aynı zamanda üye takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi ve personel takibi yapmak için de şifreli kapı açma sistemleri kullanılabilmektedir. Bu cihazların kullanımları çok basittir. Bunun yanı sıra montajlarının yapılması da çok basit olup çok kısa bir sürede montajı yapılabilmektedir. Şifreli kapı açma sistemleri cihazlarının birçok modeli vardır. Parmak izi okuma cihazlarında da şifreli geçiş imkânı sunulur ve kapılara tetik verilebilir. Bunun yanı sıra yüz tanıma cihazlarında da şifreli geçiş olanağı bulunmaktadır ve kapılara tetik verilerek kontrollü geçişler sağlanabilmektedir.

Şifreli kapı açma sistemlerinin kapılara tetik vermek için kilitler ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Kilitler, kapılara şifreli kapı açma sistemleri cihazlarından aldığı komutları uygulayarak geçiş imkânı sunacaktır. Kullanılacak olan Strike kapı açma kilitlerinin her türlü kapı yapısında kullanılabilir olan modelleri bulunmaktadır. Ahşap kapılarda, demir kapılarda, pvc kapılarda, yangın kapılarında, çelik kapılarda vb. tüm kapı yapılarında şifreli kapı açma sistemleri kilitlerini kullanabileceğiniz için bu cihazlar ile tetik vermek istediğiniz kapı yapısının bir önemi kalmayacaktır. Üstelik kilitlerin farklı tutuş güçlerine sahip olması, kapıların ağırlığının da öneminin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Bu da her türlü alanda şifreli kapı açma sistemlerini güvenle kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Şifreli kapı açma sistemlerinde kullanılan cihazlarımız aslında kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Bu cihazlar ile aynı zamanda şifreli olarak geçiş yapılabilmektedir. Şifreli kapı açma sistemleri cihaz modellerimiz kendi içerisinde standalone şifreli kapı açma sistemleri cihazları, online şifreli kapı açma sistemleri cihazları, offline şifreli kapı açma sistemleri ve panelli şifreli kapı açma sistemleri olmak üzere 4 gruba ayrılmaktadır. Bu cihazlardan hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte kullanım şekilleri farklılık göstermektedir. Standalone şifreli kapı açma sistemleri cihazları, bilgisayarlardan bağımsız olarak çalışmasına devam eden cihazlardır. Bu cihazlara kart tanımlaması yapabilmek için öncelikle master kart tanıtılması gerekmektedir. Online şifreli kapı açma sistemleri cihazları ise çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazlara geçiş tanımları, geçiş adetleri vs. program üzerinden tanımlanmaktadır. Panelli şifreli kapı açma sistemleri cihazları ise çalışmasına panel olmadan devam edemezler. Bu cihazların çalışması için panel bağlantılarının yapılması gerekmektedir. Kullanımları basit olup panellerin 2, 4, 6, 8, 16 adet cihaz kayıt etme imkânı sunan farklı modelleri bulunmaktadır. Offline şifreli kapı açma sistemleri cihazları ise çalışmasına devam ederken bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymazlar. Bu cihazların kullanımları oldukça basittir. Günümüzde sıkça personelleri takip etmek için de kullanılmaktalar.

Şifreli kapı açma sistemleri ile takip yapmak için daha ne bekliyorsunuz? Uygun fiyatlı şifreli kapı açma sistemleri cihazlarını satın alarak, siz de kapılarınızdan yapılacak geçişleri sadece izin verdiğinize kişilere kısıtlayabilirsiniz. Strike şifreli kapı açma sistemleri ile güvenliğin tadına varmak için bize info@perkotek.com mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler