perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ŞİFRELİ KAPI ALARMI

Şifreli kapı alarmı sistemleri, belirlenen bir alana, yetkiler verilmiş olan kişilerin tanımlanan aralıklar içerisinde giriş ve çıkış yapmasını sağlamakta olan sistemlerdir. Bu sistemler kapılardan geçiş yaparken, bu geçişlerin kontrollü bir biçimde yapılarak, güvenilir alanlar elde etmenizi sağlamaktadır. Günümüzde şifreli kapı alarmı sistemleri en çok işletmelerde ofis kapılarında, girişleri yasak olan depolarda vb. alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Şifreli kapı alarmı sistemlerinin iç ve dış ortamlarda kullanılmakta olan farklı modelleri bulunmaktadır. Bu sayede farklı pek çok alanda gönül rahatlığı ile kullanım sağlayabilirsiniz. Bu cihazlara tanıtılacak olan şifreler altı haneli olmalıdır ve her farklı kişi için, farklı bir şifre tanımlaması yapılmalıdır. Yasak geçişler şifreli kapı alarmı sistemleri ile çok kolayca engellenmiştir.

Şifreli kapı alarmı sistemlerinde kullanılmakta olan dört farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bu cihazlar; standalone şifreli kapı alarmı sistemleri, online şifreli kapı alarmı sistemleri, offline şifreli kapı alarmı sistemleri ve panelli şifreli kapı alarmı sistemleri olarak adlandırılmaktadırlar. Standalone şifreli kapı alarmı cihazları, çalışmasına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam ederler. Farklı modellerinde kullanıcı kayıt kapasiteleri farklılık göstermektedir. Su geçirmez olan modelleri dış ortamlarda da kullanım olanağı sunmaktadır. Panelli şifreli kapı alarmı sistemleri ise çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duyan cihazlardan oluşmaktadır. Bir panele 4, 8 veya 16 adet aptal terminal tanımlaması yapılabilmektedir. Aptal terminal olarak adlandırılmakta olan bu terminallerde geçiş hızı 0,1 saniye ile 0,5 saniye arasında farklılık gösterecektir. Panelli şifreli kapı alarmı sistemlerinde paneli bilgisayardan bağımsız, online ya da offline olarak tercih edebilirsiniz.

Offline şifreli kapı alarmı sistemlerinde ise kullanılan cihazlar, bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duymazlar. Bu cihazlar günümüzde genellikle personel takibi yapabileceğiniz cihazlardır. Kapıların girişlerine yerleştirilerek personel takibi yapabilmek için harika bir seçenektir. Pek çok modelinde aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme imkânı bulunur. Zil çaldırabilmeleri sayesinde personellerin paydos ve mola saatlerinde toplu olarak hareket etmesine izin verir. Online şifreli kapı alarmı sistemleri ise çalışmaları sırasında bilgisayarın sürekli olarak açık olmasına ihtiyaç duyulan cihazlardır.

Şifreli kapı alarmı sistemleri ile kapılara tetik verebilmek için kapılarda kilitlerin bu cihazlar ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Her kapı modeline uygun olan bir kilit bulabilmek daima mümkündür. Elektrikli, elektronik ve manyetik kilitlerden biri; ahşap, demir, cam, pvc, tahta vb. yapıya sahip olan kapınızda güvenle kullanılabilir.

Şifreli kapı alarmı sistemlerinde kapıların tetiklenebilmesi için aynı zamanda geçiş kontrol programının da bu sistemlerin bir parçası olması gerekir. Geçiş kontrol programı, her kişiye farklı ID numaraları ile şifre kayıt etmenizi sağlar. Bu ID numaralarına bakarak program üzerinden kişilerin adları, çalıştıkları bölümler, mesaileri, vardiyaları vb. hakkında bilgi sahibi olunabilir. Şifreli kapı alarmı sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler