perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

METAL KAPI DEDEKTÖRÜ

Metal kapı dedektörü, kişilerin üzerinde yer alan metallerin tespit edilmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, plazalar, okullar, alışveriş merkezleri gibi pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Kullanımı oldukça basit olan metal kapı dedektörü, el tipi metal üst arama dedektörleri ve x ray bagaj tarama dedektörleri ile birlikte kullanıldıklarında, çok daha güvenilir ortamlar elde etmenizi sağlamaktadır. Peki, metal kapı dedektörü nasıl çalışır ve metal tespitini nasıl yapar? metal kapı dedektörü, zone bölgeleri ile metal tespiti yapmaktadır. Zone bölgesi bir metal kapı dedektöründe ne kadar fazla ise metali tespit etme hızı da bir o kadar yüksek olmakla birlikte, metal tespit etmesi de bir o kadar kolaydır. Zone bölgeleri, metal kapı dedektöründen geçiş yapılırken, metal eşyanın olduğu kısımda yoğunlaşmaktadır ve metal tespitini de bu şekilde yapmaktadır. Zone bölgesinin artması, avantajlı bir durumdur.

Metal kapı dedektörü kullanım alanları sadece iç ortamlar değildir. Su geçirmez özellikte olmaları sayesinde aynı zamanda dış ortamlarda da kullanılabilmektedirler. Bıçak, silah, tabanca gibi tüm kesici ve delici metal eşyaları anında tespit edebilmenize olanak tanımaktadır. Üstelik bu dedektörlerde hassasiyet ayarı da yapılabilmektedir. Böylece kemer tokası ve madeni para gibi metallere alarm verilmesinin önüne geçilerek, boş yere sinyal verilmemiş olur ve daha doğru bir kullanım sağlanır. Kullanımının yanı sıra kurulumu da bir o kadar basit olan metal kapı dedektörü, on dakika gibi çok kısa bir sürede kurulabilmektedir. Son teknoloji ile üretilmiş olan metal kapı dedektörü, 255 farlı hassasiyet seviyesine sahiptir. Sadece alarmın sesini değil, aynı zamanda metale verilecek olan ses seviyesini de istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Hızlı ve yoğun geçişlerin yapılabilmesi için harika bir seçenek olan metal kapı dedektörü ekranlarında aynı zamanda gün içerisinde kaç kez geçildiğini ve alarmın da kaç kez çaldığını görebilirsiniz. Bu şekilde günlük bilgiler elde edilerek, kullanım çok daha kolay bir hal almaktadır.

Metal kapı dedektörü hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de bu dedektörlerin fiyatlarıdır. Metal kapı dedektörü hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan dedektörlerin zone bölgesine, alarmına vb. özelliklerine bakılarak fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Ancak Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak Secuda metal kapı dedektörü Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için bizden satın alacak olduğunuz metal kapı dedektörü fiyatlarımız oldukça uygundur. Neden sürekli olarak geçiş yapan kişilerin tehlikeli maddeler taşıyıp taşımadığına kafa yorasınız? Ya da neden güvenliğinizi tehlikeye atasınız ki? Secuda metal kapı dedektörü ile siz de hem güvenilir alanlar hem de kontrollü geçişler elde edebilirsiniz. Satın almak ya da yerinde inceleme fırsatı yakalamak için daha fazla zaman kaybetmeden hemen şimdi bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler