perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ İZMİR

Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazları, belirli bir alana, belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin giriş ve çıkış yapması için kullanılmakta olan cihazlardır. Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazlarına daha önceden tanımlanmış olan kartların okutulması ile birlikte kapı kilidine tetik verilerek, kapılar açılacaktır. Bu cihazlara tanımlanacak olan kartların, mifare kartlar ve proximity kartlar olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu kartların sadece beş ile on santimetrelik bir mesafeden cihazlara okutulması, geçiş yapabilmek için yeterli olacaktır. Farklı modellerinde su geçirmez özellik de bulunan Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazları, bu sayede dış ortamlarda da güvenle kullanılabilmektedir.

Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazları ile personel takibi, üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, öğrenci takibi ve tuvalet takibi de yapılabilmektedir. Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazları ile personel takibi yapabilmek için personel takip programı, öğrenci takibi yapabilmek için öğrenci takip programı, yemekhane takibi yapabilmek için yemekhane takip programı, tuvalet takibi yapabilmek için tuvalet takip programı kullanılması gerekmektedir. Üstelik tüm bu programlara tetik verebileceğiniz Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazları ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Kapılara tetik vermek için kapılarda aynı zamanda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Her türlü kapı yapısında kullanılabilir olan farklı kilitlerin mevcut olması sayesinde de her türlü kapıya tetik verilebilecektir. Turnikelere Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazları ile tetik vermek için ise bu cihazların, turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir.

Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazlarında kullanılabilir olan dört farklı model cihaz vardır. Bunlar online Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazları, offline Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazları, panelli Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazları ve standalone Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazlarıdır. Hangi cihazın kullanılacak olduğu sizin tercihinize kalmış olsa da kullanım biçimleri farklılık göstermektedir.

Standalone Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazları, bilgisayarlardan bağımsız olarak çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazlara kart tanıtabilmek için öncelikle master kart okutulması gerekir. Akabinde kartların tanıtılması gerekmektedir.  Elektronik kilit, manyetik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarına bu cihazlar ile tetik verilebilir.

Online Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazları ise çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazlara geçiş tanımları, geçiş adetleri ve geçiş yetkileri, kullanılacak olan program üzerinden tanımlanmaktadır. Panelli Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazları ise çalışmalarına panel ile devam eden cihazlardır. Bu cihazlar, hafızalarında hiçbir bilgiyi barındırmazlar. Bütün bilgiler panel üzerinde tutulmaktadır. Kullanımları çok basit olan bu cihazlar ile şifreli geçiş de yapılabilmektedir.

Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazları hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi bu cihazların fiyatlarıdır. Strike şifreli kapı kilidi İzmir cihazları fiyatları için bizimle 0850 811 80 00 numarasını arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler