perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak Okuyucu: Güvenli ve Hızlı Erişim!

Parmak okuyucu sistemleri son teknoloji ile üretilmiş olan takip sistemlerinde birisidir. Parmak izi sistemleri ile pek çok farklı sektörde takip işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu takip işlemleri için parmak okuyucuların yanı sıra takip yapmak istediğiniz alana uygun olan programı da kullanmanız gerekmektedir. Peki, parmak okuyucu ile hangi alanlarda takip yapabilirsiniz? Parmak okuyucu genellikle günümüzde personel takibi yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Personel takibinin yanı sıra aynı zamanda üye takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi ve tuvalet takibi de yapılabilmektedir. Parmak okuyucuların kullanımları o kadar basittir ki; giriş ve çıkış yapılan alanlara montaj yapmanız yeterlidir. Daha sonra kişilerin parmak izinin tanımlamasını yapmanız gerekir. Bu işlem sırasında her kişiye özel bir id numarası tanımlanmaktadır. Bu numara, tıpkı Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaramız gibi kişiye özeldir. Yani iki kişi aynı id numarası tanımlamak yanlıştır. Eğer iki kişi için tek bir id numarası tanımlanırsa, iki kişinin takibi gerçekleştirilemez. Ayrıca tek bir kişinin birden fazla parmağını da tanımlayabilirsiniz. Böylelikle kişinin geçiş yaptığı parmağında deforme veya kesik vb. problemler olduğunda o parmak dışında başka parmak ile de geçiş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu da daha sağlıklı bir kullanım sunmaktadır.

Parmak okuyucular peki ne kadar güvenli? Parmak izi, parmakların sok ekleminin ucunda yer alan izdir. Bu iz, her insanda farklıdır. Bunun yanı sıra aynı zamanda her insanın her parmağında da farklılık göstermektedir. Yani kimsenin parmak izi benzer veya aynı olmadığı için parmak izi ile takip işlemleri gerçekleştirmek son derece güvenlidir. Kartlı geçiş sistemlerinin giderek daha az kullanılması da parmak izi cihazlarının bu güveni verebilmesinden kaynaklanmaktadır. Üstelik

Parmak okuyucufarklı kayıt kapasitelerine sahiptirler. Bu cihazların kapasite farklılıkları, her sektörde ve farklı pek çok alanda ihtiyaçları karşılayabilmenizi sağlamaktadır. Parmak okuyucu cihazların kayıt kapasiteleri 1.000 ile 10.000 arasında farklılık göstermektedir. Bu farklılık, tüm ihtiyaçlara uygun çözüm üretilebilmesini sağlamaktadır. Satışını yapmakta olduğumuz Magic Pass parmak okuyucu sistemlerin fiyatları da oldukça uygundur. Bu uygunluk sayesinde, kişilerin alım gücü de bir hayli yüksek bir hal almıştır. Günümüzde hemen hemen her alanda tercih edilen parmak okuyucuların parmak okuma hızları da cihazdan cihaza göre farklılık göstermektedir. Örneğin; Magic Pass MP 20656 ID cihazı, Magic Pass 5000 cihazından daha hızlı okuma yapmaktadır. Görünüş ve tasarım olarak da cihazlar arasında fark bulunmaktadır. İlerleyen zaman ve gelişen teknoloji ile yeni çıkan parmak okuyucu cihazların görünüşleri daha şık bir hal almıştır. Bu açıdan, her zaman son model parmak okuyucular daha sık tercih edilmiştir.

Parmak okuyucu cihazlarda yukarıda saydığımız özelliklerin yanı sıra birbirinden basitçe ayırt edebileceğimiz pek çok özelliği mevcuttur. Örneğin; satışını yapmakta olduğumuz parmak okuyucuların bazı modelleri su geçirmezdir. Su geçirmez özellik sayesinde sadece iç ortamlarda değil, aynı zamanda dış ortamlarda da kullanım sağlanabilmektedir. Su geçirmez özelliğe sahip olmayan parmak okuyucu cihazları da koruyucu (pleksi) ile dış ortamda kullanabilmek mümkündür. Peki, parmak okuyucu satın alırken nelere dikkat edilmeli? Parmak okuyucu satın alırken öncelikle kayıt kapasitesinin ihtiyacınızı karşılayıp karşılamadığını belirlemek gerekmektedir. Kapasiteden sonra dikkat edilmesi gereken özelliklerden bir tanesi, cihazın hızı olmalıdır. Parmak okuyucu ne kadar hızlı ise, geçişler de bir o kadar hızlı olacaktır. Böylece giriş ve çıkış alanlarında, kapı önlerinde giriş yapabilmek için kuyruk oluşmayacaktır. Gelelim en merak edilen konulardan birisine… Satmakta olduğumuz parmak okuyucu fiyatları! Parmak okuyucu fiyatları, sandığınız aksine çok yüksek meblağlar değildir. Bunun nedeni, Magic Pass parmak okuyucu cihazların Türkiye distribütörü olmamızın avantajından ileri gelmektedir. Dağıtıcı konumda olduğumuz için kaliteli parmak okuyucu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak isterseniz yapmanız gereken tek şey; 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak satın müdürlerimiz ile iletişime geçmek. Parmak izi okuyucu kullandığınızda siz de nasıl büyük bir yükten basitçe kurtulacağınızı görmüş olacaksınız. Neden vakit kaybedesiniz ki? Hemen bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler