perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ŞİFRELİ KAPI KİLİT

Şifreli kapı kilit, belirli bir alana, belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin, belirlenmiş zaman dilimlerinde geçiş yapabilmesi için kullanılır. Strike şifreli kapı kilit cihazları; bariyerleri kumanda edebilir, kapı kilidine tetik verebilir ya da turnikeye kuru kontak verebilmektedir. Kapılara Strike şifreli kapı kilit cihazları ile tetik verebilmek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekir. Kapıların girişlerine Strike şifreli kapı kilit cihazları monte edildikten sonra, kapıların yapılarına uygun olan kilidin montajı kapıya yapılır. Strike kilitlerin ahşap kapılara, demir kapılara, pvc kapılara, cam kapılara, kompozit veya pimapen kapılara tetik verebilen farklı modelleri olması sayesinde tüm farklı kapı yapılarına Strike şifreli kapı kilit cihazları ile tetik verilebilir. Turnikelere Strike şifreli kapı kilit cihazları ile tetik vermek için ise bu cihazların, turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Turnike üzerine monte edilme işlemi oldukça basit olan bu cihazlara daha sonra kart ya da şifre tanımlaması yapılır. Bu tanımlama işleminden sonra kartın okutulması ya da şifrenin yazılması ile birlikte turnike kolları iki yana açılarak geçiş izni verir. Kullanımı çok basit olan Strike şifreli kapı kilit cihazları ile bariyer de tetikleyebilirsiniz. Kapılara, turnikelere ve bariyerlere tetik verebileceğiniz Strike şifreli kapı kilit cihazlarında kullanılacak olan kartlar; proximity yahut mifare kart olabilir. Hangi kartın kullanılacak olduğu tamamen cihazların modellerine göre değişir.

Strike şifreli kapı kilit cihazlarına tanımlanacak olan kartların üzerine geçiş yapacak olan kişilerin isimleri, soy isimleri, departmanları, üye oldukları alan vs. gibi bilgilerin baskıları yapılabilir. Bu baskılar renkli olarak yapılmaktadır. Strike şifreli kapı kilit cihazlarına tanımlanan kartların sadece beş ile on santimetreden gösterilmesi ile geçiş izni verilmektedir. Çok geniş alanlarda kullanılmakta olan Strike şifreli kapı kilit cihazları, özellikle günümüzde geçiş kontrol programı ile kullanılarak geçiş kontrol takibi yapılıyor. Bunun yanı sıra personel takip programı ile kullanılarak personel takibi, yemekhane takip programı ile kullanarak yemekhane takibi, üye takip programı ile kullanarak üye takibi, tuvalet takip programı ile kullanarak tuvalet takibi de yapılabilmektedir. Tüm bu alanlarda güvenle kullanabileceğiniz Strike şifreli kapı kilit cihazları ile asansör yetkilendirmesi de yapılabilir.

Strike şifreli kapı kilit cihazlarının kullanılabilir olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Online Strike şifreli kapı kilit cihazları, çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarların açık olmasına gerek duyan cihazlardır. Offline Strike şifreli kapı kilit cihazları ise çalışırken bilgisayarın açık olmasına ya da panele ihtiyaç duymadan çalışabilen cihazlardır. Bu cihazlar günümüzde özellikle personelleri takip etmek için kullanılır. Panelli Strike şifreli kapı kilit cihazları ise hafızalarında hiçbir bilgi tutamayan ve wiegand okuyucu olarak bilinmekte olan cihazlardır. Tüm bilgiler, panel üzerinde tutulmaktadır. Standalone Strike şifreli kapı kilit cihazları ise bilgisayarlardan bağımsız olarak çalışmakta olup bu cihazlara kart tanıtabilmek için öncelikle master kart okutulması gerekmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler