perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ŞİFRELİ KAPI KOLU

Şifreli kapı kolu, kapı açtırma sistemlerinden bir diğeridir. Şifreli Kapı Kolu ile kapılarınıza tetik vererek şifre ile açmanız sağlanacaktır. Şifreli Kapı Kolu anahtar kullanmak yerine, anahtarsız olarak, sadece şifre veya parmak izinizi kullanarak giriş yapmanızı sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde ofis, şirket kapılarınız sizin yetki vermediğiniz kimse tarafından açılamayacaktır. Parmak izli şifreli şifreli kapı kolu sitemleri pil ile çalışmasını sürdürmektedir. Cihazın özelliklerine göre değişiklik gösterse de genel olarak pil, bin geçişe kadar çalışmasını sürdürmektedir. Pilin bitmesine son 100 geçiş kala sistem sizi sesli uyarı vererek uyaracaktır. Bu sayede pili değiştirerek kullanıma rahatlıkla devam edebileceksiniz. Dilerseniz parmak izli şifreli kapı koluna tüm parmaklarınızı da tanıtabilirsiniz. Tanıttığınız 10 adet parmağınızdan hangisiyle isterseniz onu okutarak giriş yapabilirsiniz. Parmaklarınız deforme olsa bile diğer parmağınızı kullanarak rahatça ve sorunsuz geçiş sağlayabilirsiniz.

Şifreli kapı kolu sistemlerine parmak iziniz ile geçiş yapabildiğiniz gibi isterseniz kartlar ile geçiş yapabilirsiniz. Kartınızı şifreli kapı koluna yaklaştırdığınızda eğer kartınız tanımlı ise geçiş izni verilir. Bu şekilde de kapılarınızı açabilirsiniz. Yetkilendirmediğiniz kimse odalarınıza veya şifreli kapı kolunu kullandığınız alana giriş yapamayacaktır. Güvenlik için oldukça önem verilen şifreli kapı kolu günümüzde giderek yaygın bir kullanıma sahip olmaya başlamıştır. Değerli eşyaların yer aldığı ofis odaları için oda sahipleri şifreli kapı kolunu çok sevmişlerdir.

Otomatik olarak açma, kapama, test ve uyku özelliklerine sahip olan cihazlarımız, genellikle Türkçe ve sesli geri bildirim özelliğine sahip olmaktadırlar. Bazı cihazlarımızda aynı zamanda dahili batarya özelliği bulunur. Dahili batarya, elektrik kesilmesi yaşanması gibi durumlarda cihazın kullanılmaya devam etmesini sağlamaktadır. Genellikle de -45 derece ile +60 derece arasındaki sıcaklıklarda çalışmasına devam edebilmektedir.

Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass şifreli kapı kolu Türkiye distibütörü olduğumuzdan dolayı da bu dedektörlerin fiyatları bizde uygunlu göstermektedir. Şifreli kapı kolu, pek çok farklı modeli barındırır. Kayıt kapasiteleri modellere göre de değişiklik göstermektedir. Şifreli kapı kolu fiyatları da bu modellere göre değişiklik gösterir. Şifreli kapı kolu fiyatları piyasada bazen olduğundan pahalı bir şekilde satılmaktadır. Bu tuzaklara düşmemeniz için özellikle bizi tercih etmenizi öneriyoruz. Güvenliğine önem verenlerin bir numarası haline gelen Perkotek firmamız uzman satış danışmanları ile size uygun fiyat garantisi veriyor. Taklitlerimizden sakının!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler