perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Şifreli Kartlı Parmak İzli Kapı Açma ve Geçiş Sistemi: Güvenli ve Modern Çözüm

Şifreli kartlı parmak izli kapı açma sistemi geçiş sistemi, parmakların uç kısımlarında yer alan izin okunarak geçiş yapılması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılan parmak izi parmakların uçlarında yer alır ve hiçbir insanın parmağında aynı algoritmaya sahip değildir. Bu sayede kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum asla söz konusu olmayacaktır. Bu da özellikle personellerin takip edilirken, oldukça güvenilir alanlar elde edilmesini sağlar. Tabi ki şifreli kartlı parmak izli kapı açma sistemi geçiş sistemi ile sadece personeller değil, aynı zamanda üye takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi, öğrenci takibi ve geçiş kontrol takibi de yapılabilmektedir. Tüm bu takip işlemleri için şifreli kartlı parmak izli kapı açma sistemi geçiş sistemi cihazları ile birlikte uyumlu olan takip programının da kullanılması gerekmektedir. Şifreli kartlı parmak izli kapı açma sistemi geçiş sistemi cihazlarının birçok modelinde kapılara ve turnikelere de tetik verme imkânı bulunmaktadır. Kapılara tetik vermek için bu cihazların kapıların giriş ve çıkışlarında kullanılması gerekmektedir. Tabi ki kapılarda da aynı zamanda kilitlerin kullanılması gerekir. Kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı modeli bulunması bu kilitler ile birlikte Amerikan kapılara, pimapen kapılara, kompozit kapılara, demir kapılara, metal kapılara, cam kapılara ve ahşap kapılara tetik verebilmenizi sağlar. Turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların turnikelerin üzerine monte edilerek kullanılması gerekmektedir.

Şifreli kartlı parmak izli kapı açma sistemi geçiş sistemi cihazlarında genel olarak kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani takip yapacak olduğunuz alandaki kişi sayısının asla bir önemi yoktur. Her alana uygun olan şifreli kartlı parmak izli kapı açma sistemi geçiş sistemi cihazı bulabilmek mümkün olacaktır. Bu cihazlar da tüm geçiş tiplerinin bir arada bulunması, cihazların da aynı zamanda kayıt kapasitesini arttırmaktadır. Şifreli kartlı parmak izli kapı açma sistemi geçiş sistemi cihazlarının birçok modelinde geçiş hızı da 0.1 saniye ile 0.2 saniye arasındadır. Bu cihazlarda parmak izi sensörleri ne kadar kaliteli ise geçiş hızı da o kadar artmaktadır.

Şifreli kartlı parmak izli kapı açma sistemi geçiş sistemi cihazları hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi bu cihazların fiyatlarıdır. Şifreli kartlı parmak izli kapı açma sistemi geçiş sistemi cihazları fiyatı hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Çünkü kullanılacak olan şifreli kartlı parmak izli kapı açma sistemi geçiş sistemi cihazı modeline, geçiş şekline, kayıt kapasitesine vb. göre cihazların fiyatları değişebilmektedir. Şifreli kartlı parmak izli kapı açma sistemi geçiş sistemi fiyatlarını öğrenmek için hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilir ya da Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Şifreli kartlı parmak izli kapı açma sistemi geçiş sistemi ile artık geçiş kontrolü sağlayabileceksiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler