perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Üretici Firma
  • Açıklamalar
  • Broşürler
Silindir VİP Turnike 90 cm kol uzunluğu
  • perkotek.com

Silindir Vip Turnike Sistemi / 90 cm Kol Uzunluğu

Silindir vip turnike sistemimiz 90 santimetre kol uzunluğuna sahiptir. 100-240 volt ac enerji ile çalışabilir. Engelli bireylerin geçişlerde kolayca geçiş sağlaması için kullanılan bu turnike, -20 derece ve +50 derece arasındaki sıcaklıklarda kullanılabilmektedir. Turnike, kendisine dokunan cismi hissederek bu cisimlere tepki verebilmektedir.

 

Silindir Vip Turnike Sistemi Teknik Özellikleri

 
Enerjisi: 100 volt-ac / 240 volt-ac enerjiye sahiptir.  
Güç: 60 watt harcarlar.  
Silindir Vip Turnike Gövde Özelliği: 304 kalite paslanmaz çelik gövdesi bulunur.  
Çalışma Isısı: +50 derece ve -20 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.
Boyutları: Yükseklik: 990 / Çap: 220
Kol Uzunlukları: 90 santimetredir.
Akıllı Kolu: Turnike, kendisine dokunan cismi hissederek bu cisimlere tepki vermektedir. İleri ve geri hareket esnasında bu tepki oluşturulmaktadır.
Sistemleri: Mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmış olan silindir vip turnike, çift yönlü olarak geçişe olanak tanır. Geçiş yapılacak olan yönde bir veri çıktısı veren bu turnike, IO kartları doğrudan bilgisayara gönderebilir. Elektrik kesintisi yaşanması durumlarında da otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilmektedir. Bu moda, dahili güç kaynağı sayesinde geçerler. Dahili güç kaynağı, 200 kez geçiş yapılabilmesini sağlamaktadır.
Vip Turnike Kontrol Etme: Tüm çevre birimleri ve Access geçiş kontrol üniteleri tarafından tetiklenebilir ve kuru kontak verilebilmektedir.
Buton Kontrolleri: Bu turnike tek buton veya çift buton ile kontrol edilebilmektedir. Tek buton ile kontrol esnasında butona her basışta bir sonraki komuta geçilir. Çift buton kontrolünde ise turnike kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır.
Zaman Kontrolleri: Turnikenin belirli bir zaman dilimine ayarlanarak o zaman diliminde otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz.
Sistemi (Motor Dişli): Mikro işlemci kontrollü olarak çalışan motor dişli sisteme sahiptir. Blokajlı bu motor dişli sistem, mikro işlemci ile enerji uygulandığında geçişe izin vermektedir. İzinsiz olarak geçiş yapılmak istenirse, turnike sistemlerine müdahale etmek gerekmektedir veya dışarıdan bir kuvvet kullanarak dış etkenler aracılığı ile turnike akıllı kolunun kırılması gerekmektedir.
Tehlikeli Durumlar: Deprem, yangın ve afet gibi tehlikeli acil alarm durumlarında güvenlik sistemlerine bağlanılarak otomatik bir şekilde serbest geçiş moduna geçmektedir.
Opsiyonel Göstergeleri: Opsiyonel olarak bu turnikede üç konumlu ve ışıklı gösterge kullanabilirsiniz. Turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok sürekli olarak yanıp sönecektir. Geçiş yapılırken ise bu yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Geçiş yapıldığı esnada da karşı yönden geçişin yapılamayacağına dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır.
Opsiyonel Kumandalar: Bir turnikeye 1 / 1500 adet kumanda tanımlaması yapılabilmektedir. Butonlu uzaktan kumanda (30 metre) ve keyless uzaktan kumanda (3 metre) anahtarlıklara da takılarak kullanılabilmektedir. Butonlu kumanda, 30 metre mesafeden ve keyless kumanda ise 3 metre mesafeden okunabilmektedir.
İlave Özellik: İhtiyaca uygun tüm çözümler düşünülmüştür ve uygulanabilir. Sistemin tüm opsiyonel özellikleri müşteri isteklerine göre istenen besleme gerilimi şartlarında sağlatılabilmektedir.
Özel Tasarımlar: Yumuşak ve sessiz geçişler için ideal olan bu turnike, özgün ve dekoratif bir görünüme sahiptir.  
Garanti Kapsamı: Bu turnike sistemi, 2 sene boyunca garanti kapsamına girmektedir.
Teknik Destekler: Tüm Türkiye’de, balkanlar, Kıbrıs ve Türki Cumhuriyetlerde hızlı, uzman, kaliteli ve kesintisiz destek alınabilmektedir.  
Belgeler: ISO/2000 - ISO/9001 - TSEK belgeleri  
Opsiyonel Uygulaması: Sisteme özel giriş ve çıkış efektleri verilebilirken, geçiş uyarı sinyal lambası tercih edilebilirdir. Turnikenin gövde rengini de ekstra bir özellik olarak tercih edebilirsiniz.
 
İlgili Arama Etiketleri: turnikeli geçiş sistemleri fiyatları, turnike fiyat, turnike sistemleri fiyat listesi, avax turnike sistemleri, turnike nerelerde kullanılır, turnike fiyat, turnike nasıl yapılır, geçiş turnikesi, turnikeler, turnike fiyat, vip turnike fiyatları
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler