perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK DEDEKTÖRÜ FİYATLARI

Güvenlik dedektörü, metal eşyaların tespit edilmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanım alanları çok geniştir. Hava alanları, okullar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar, plazalar, okullar gibi pek çok alanda kullanılabilmektedir. Bu alanlar her geçen gün artış göstermektedir. Güvenliğe ihtiyaç duyulan pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Güvenlik dedektörü fiyatları, kullanılacak olan güvenlik dedektörü modeline göre değişiklik göstermektedir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Secuda güvenlik dedektörü Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için güvenlik dedektörü fiyatları genel olarak firmamızda oldukça uygun olmaktadır.

Kapı tipi güvenlik dedektörü, kapılarda kullanılmakta olan dedektörlerdir. Kapı tipi güvenlik dedektörü, zone bölgesi ile tarama yapmaktadır. Zone bölgesi bir kapı dedektöründe ne kadar fazla ise metal eşyayı tespit etmekte bir o kadar basittir. Yüksek hassasiyete sahip olan kapı tipi güvenlik dedektörü, uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilmektedir. Bu dedektörler, ateşe ve suya karşı da dayanıklıdır. Parazit dengeleyicisi bulunan kapı tipi güvenlik dedektörü, etrafında bulunan metal yoğunluğunu setlemektedir. Bu dedektörlerden geçen kişi sayısı güvenlik dedektörü ekranında görüntülenmektedir. Ayrıca dedektörün kaç kez alarm verdiği de ekranında görüntülenebilmektedir. Kapı tipi güvenlik dedektörü fiyatları da kullanılacak olan modellere göre değişmektedir.

El tipi güvenlik dedektörü fiyatları, Secuda markasının Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için oldukça uygundur. El tipi güvenlik dedektörü, yüksek duyarlılık ve seçiciliğe sahiptir. Geniş tarama alanına sahip olan bu dedektörler, kolay bir kuruluma da sahiptir. Bu güvenlik dedektörü ile demir metalleri ve diğer tüm metalleri birbirinden ayırt edebilmek mümkündür. Şarj edilebilir olan bu dedektör, sağlam ve ergonomik tasarıma sahiptir. Deri kılıfa sahip olan bu dedektör, titreşimli olarak uyarı vermektedir. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan bu dedektörler ile metal tespiti yapıldığında titreşimli olarak uyarı vermektedir.

Xray bagaj arama güvenlik dedektörü fiyatları da kullanılacak olan dedektörün modeline göre değişmektedir. Xray güvenlik dedektörü fiyatları, organik ve inorganik madde ayrımı yapan modellerde diğer modellerine göre farklıdır. Xray dedektörü ekranlarında bir nesnenin atom numarası 10’un altında ise ekranda turuncu renkli olarak görüntülenmektedir. Helyum, hidrojen, lityum ve berilyum gibi elementler bunlara örnek olarak verilebilmektedir. Xray güvenlik dedektörü ekranlarına karışık grup elementleri ise yeşil renkli olarak yansıtılmaktadır. Bu dedektörlerin atom numarası 10 ile 18 arasındadır. Atom numarası 18’den büyük olan maddeler ise xray ekranlarında mavi renkli olarak görüntülenmektedir. Krom, altın, demir, titanyum, kalay, kurşun bunlara örnek olarak verilebilmektedir.

Yüksek teknoloji ile üretilmekte olan güvenlik dedektörleri ile silah, bıçak, tabanca gibi tüm metalleri kolayca tespit edebilirsiniz. Kullanımı ve kurulumu çok basit olan bu dedektörlerin sadece varlığı bile olası tehlikeli olayları önleyebilmektedir. Siz de güvenlik dedektörü fiyatları hakkında geniş bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler