perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SİTE ARAÇ GİRİŞ SİSTEMLERİ

Site araç giriş sistemleri, otoparklara giriş yapacak olan araçların kontrol altına alınması ve yabancı araçların giriş ve çıkışlarını engelleyerek, güvenli otoparklar oluşturulmasını sağlamaktadır. Site araç giriş sistemlerinde kullanılmakta olan bariyerlerin kol uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Sitelerin girişlerine göre bu kol uzunlukları ayarlanarak giriş ve çıkış yapılmaktadır. Site araç giriş sistemleri bariyerleri site girişlerinde isterseniz dış ortamlar ya da isterseniz iç ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz. İç ortamlarda kullanılan bariyerlerin gövdeleri elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılan site araç giriş sistemleri gövdeleri ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması sayesinde suya karşı dayanıklılık gösterebilir ve olumsuz tüm hava koşullarında dahi kullanılabilirler. Bariyerler, butonlar ya da uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde tek buton ve çift buton kontrolü olmak üzere iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kollarının açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Aynı zamanda site araç giriş sistemleri bariyerleri, zaman kontrol özelliğine sahiptir. Zaman kontrolünde bariyerin kolunun belirli bir zaman diliminde kapanması sağlanabilmektedir. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak veren bu bariyeri opsiyonel olarak akü kullanabilirsiniz. Akü sayesinde elektrik kesildiğinde 200 defaya kadar bariyer kolları açma ve kapama yapacaktır.

Site araç giriş sistemlerini kullanabilmek için öncelikle bariyerlerin ve antenlerin, otoparkın araç giriş ve çıkışı yapılacak olan alana montajının yapılması gerekmektedir. Dilerseniz bu alanlarda giriş ve çıkış için farklı bariyer ve antenler tercih edebilir, isterseniz tek bir bariyerden giriş ve çıkış yapılmasını sağlayabilirsiniz. Kullanılacak olan antenler ile de 50 metrelik alanlara kadar etiket okuması yapılabilir. Araçların antenlere okutulan etiketlerinin, iki farklı modeli bulunmaktadır. Kâğıt etiketler ve sert plastik etiketler. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler araçların camlarına yapıştırılmadan önce her araca özgü olarak tanıtılması gerekmektedir. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Sistem bu şekilde aktif olarak kullanılabilmektedir. Site araç giriş sistemlerinde araçlar bariyer önüne geldiğinde, üzerindeki etiketler anten tarafından okunur ve bu bilgi panele gönderilir. Panel bu bilgiyi program üzerinden kontrol ederek, geçiş izni verip vermeyeceğine karar verir ve bu şekilde geçiş sağlanmış olur.

Site araç giriş sistemleri sayesinde artık sitelerde park sorunları da ortadan kalkmıştır. Çünkü site araç giriş sistemleri kullanılması ile birlikte sadece sitede yaşayan kişiler giriş yaptığı için yeterli park alanı da bulunmaktadır. Yabancı araçlar giremeyecektir. Site araç giriş sistemleri fiyatları da sistemin geneline göre çok çok makuldür. Zaten her bütçeye uygun olarak kullanılabilecek farklı bariyerlerimiz bulunmaktadır. Site araç giriş sistemleri bariyerlerinin ledli modellerini yerinde incelemek, fiyat teklifi almak için Perkotek Plaza’ya davetlisiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları