perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SİTE HGS SİSTEMİ FİYAT

Site hgs sistemi fiyat, bu sistemlerde kullanılacak olan cihazların modellerine, kullanılacak olan etiket sayısına vb. Özelliklere bakılarak değişebilir. Bu yüzden site hgs sistemi fiyat hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Öncelikle kullanılacak olan bariyerlerin belirlenmesi, kullanılacak olan etiketlerin ve sayısının belirlenmesi, kullanılacak olan antenlerin belirlenmesi gerekmektedir. Ancak şunu söyleyebiliriz ki; firmamızda satışta olan tüm bariyerlerin fiyatları çok uygundur. Avax markalı bu bariyerlerimiz ile kullanılacak olan tüm sistem elemanları da bariyer fiyatlarına endekslenerek çok uyguna satışa sunulmuştur. Bu sayede her bütçeye uygun olarak kullanılabilmeleri sağlanmıştır.

Site hgs sistemi fiyat dışında bu sistemlerde hakkında merak edilmekte olan konulardan bir tanesi de kullanım alanlarıdır. Site hgs sistemi fiyat kullanım alanları, özellikle sitelerdir. Siteler dışında günümüzde özellikle apartman otoparklarında ve iş yeri otoparklarında sıkça kullanılıyorlar. Onun dışında da hastane otoparklarında, alışveriş merkezi otoparklarında, fabrika otoparklarında da sıkça tercih ediliyorlar. Site hgs sistemi fiyat uygunluğuna sahip olmaları, bu sistemlerin her geçen gün çok daha geniş alanlarda tercih edilmesini de sağlamaktadır. Çok uygun fiyatlara sahip olması yanı sıra aynı zamanda çok da kaliteli olmaları ile otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışlar için harika bir seçenektirler.

Site hgs sistemi fiyat ile kullanılacak olan bu sistemlerin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Bu sistemler içerisinde otopark bariyeri, hgs ve ogs anteni, otomatik araç geçiş kontrol paneli, araç kâğıt etiketleri ve araç cam etiketleri ve otopark giriş çıkış programının bir arada kullanılması gerekmektedir. Öncelikle otoparkların girişlerine ve çıkışlarına, 50 metrelik alanlara kadar tarama yapabilen uhf antenlerin takılması gerekmektedir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan bütün araçlara etiket tanımlanır. Tanımlanacak olan bu etiketlerin kâğıt etiket ve sert plastik etiket olan farklı modelleri bulunmaktadır. Sert plastik etiketler, araçların plakalarında kullanılır. Kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, araçların ruhsat, plaka bilgisi ve kat maliki bilgileri ile detaylandırılarak kayıt edilirler. Tanımlanmış olan araçların bilgileri, otopark geçiş kontrol paneline de Tcp – IP bağlantısı ile gönderilmektedir. İşte bu şekilde sistem artık hazır olmaktadır. Tanımlı olan etiketlere sahip olan araçların otoparka giriş yapmaları halinde, araçların üzerindeki etiketler anten tarafından okunmaktadır. Bu etiketlerin okunmasından sonra tanımlı olan etiket bilgisi sayesinde bariyer kolu açılır ve geçiş izni sağlanır.

Site hgs sistemi fiyat uygun olması, bu sistemlerde kullanılacak olan bariyerlerin fiyatlarının da uygun tutulmasını sağlamaktadır. Bu bariyerlerin kol uzunlukları üç metre, beş metre, altı metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani kullanılacak olan tüm otoparklara uygun olan bir bariyer bulabilmek daima mümkündür. Üstelik iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modellerinde gövde özellikleri de değişiklik göstermektedir. İç ortamlarda kullanılan modellerinde gövdeleri elektrostatik boyalı, dış ortamlarda kullanılan modellerinde ise gövdeleri paslanmaz çeliktir. Site hgs sistemi fiyat hakkında çok daha fazlası için zaman kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler