perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
SİTE OGS SİSTEMLERİ

Hususi araçlar için kullanılan ücretli otoparklar kurulan siteler ile gittikçe azalmaktadır. Bu otoparkların yerini ücretsiz site otoparkları almaktadır. Bu değişim ile ücretli otoparkları için kullanılan otopark otomasyon sistemleri çalışma mantıklarını biraz değiştirerek ücretsiz otoparklarda kullanılacak şekilde uygulanmaktadır. Site ogs sistemlerinde kullanılacak olan bir kollu bariyer sistemi ve bir araç geçiş kontrol sistemidir. Araç geçiş kontrol sistemleri ilk etapta ücretli otoparklar düşünülerek tasarlandığından ücrete dayalı bir mantıkla çalışmaktadır. Ancak site gibi noktalarda bulunan ücretsiz otoparklara uyumlu olabilmeleri için sadece abonman mantığında çalışacak sistemlere çevrilmiştir. Bu site ogs sistemlerinde geçiş kontrolünü sağlayacak olan sistem günümüz teknolojisi ile otoyollarda da kullanılan otomatik geçiş sistemleridir.

Türkiye distribütörü olarak Avax markası ile kullanıcılarımıza site ogs sistemleri ve otopark sistemleri için ürün tedarik etmekteyiz. Türkiye distribütörü olmamızdan dolayı tüm ürünlerimizde olduğu gibi Avax otopark sistemleri içinde hem en uygun fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir hem de Türkiye geneli sabit fiyatlarımız ile tüm kullanıcılarımıza aynı hizmeti sağlamaktayız. Kullanılacak kollu bariyer sistemleri Avax markası ile DZ ve MN modelleri ile kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Bu bariyer sistemleri set içeriğinde bulunan özellikleri ile yalnız başlarına çalışabilirler. Standart özellikleri ilk etapta sadece uzaktan kumanda sistemi ile kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Kullanıcı sayılarının fazla olduğu bölgelerde uzaktan kumadan maliyetleri fazla olacağından daha düşük maliyetler ile site OGS sistemleri kullanılması daha cazip olacaktır.

Avax markalı otomatik geçiş sistemleri ile site OGS sistemleri kullanımında gerekli destek sağlanmaktadır. Her türlü otomasyon sistemi ile rahatlıkla çalışabilen Avax kollu bariyer sistemleri rahatlıkla otomatik geçiş sistemlerine entegre edilebilirler. Otopark geçiş noktasına kurulacak site OGS sistemleri anteni ve site OGS sistemleri paneli ile bu sisteme tanımlı OGS etiketlerin kullanıcılara dağıtılması ile otomatik geçiş sistemi siteniz için kurulmuş olacaktır. Kullanıcılar sisteme tanımlı araçları ile otopark geçiş noktasına geldiklerinde OGS antenler bu etiketleri algılayarak site OGS sistemleri paneli aracılığı ile bariyer sistemine açılma komutunu göndereceklerdir. Site ogs sistemlerine tanımlı olmayan bir etiket algılandığında ya da hiç etiket olmayan misafir araç otopark geçiş noktasına geldiğinde OGS sistem yaptığı sorgulamada bu aracı tanımayacağı için bariyerin açılması için komut göndermeyecektir. Bu araçlar otopark geçiş noktasında bulunan görevli personelin onayı doğrultusunda geçişlerin yapacaklardır. Site ogs sistemleri antenlerin okuma mesafeleri panel programı aracılığı ile 0 m ile 50 m arasında ayarlanabildiğinden otopark geçiş noktasının dar ya da geniş bir alana sahip olması OGS sistemin çalışması için bir sorun teşkil etmeyecektir. Ayarlanan bu okuma mesafeleri ile araçlar otopark geçiş noktalarına geldiklerinde ya da geçiş noktasına yaklaştıklarında bariyere açılma komutunun gönderilmesinde de yardımcı olacaktır. Böylece otopark geçiş noktasından olası bir araç trafiğinin de önüne geçilmiş olunacaktır. Avax bariyer sistemleri ile beraber kullanıldıklarında ise otopark altyapısında bulunan bir güvenlik sistemi var ise birlikte senkronize olarak çalışmaları sağlanabilir. Bu sayede olası acil durumlarda güvenlik sisteminin vereceği sinyaller otopark sistemi tarafından algılanarak site ogs sistemlerinin otomatik olarak serbest moda geçmeleri sağlanabilir. Böylece otopark tahliyesinin hızlı bir şekilde yapılması sağlanmaktadır.

Otomatik geçiş ya da site ogs sistemleri ile yaşanacak sorunlar halinde deneyimli destek ekibimiz ile irtibata geçilerek telefondan yaptırdıkları yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale etmesi sağlanır. Böylece sorunlar anlık olarak çözülebilmektedir. Sorunların bu şekilde giderilememesi ya da müdahale edecek bir yetkilinin bulunmaması durumunda destek ekibinden alınan randevu ile teknik personellerimizin yönlendirilmesi de sağlanarak yerinde çözümlerde kullanıcılara sunulmaktadır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler