perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Smart Kart Yazıcı: Yüksek Teknoloji ile Güvenli Baskı

Smart kart yazıcı, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlamakta olan yazıcılardır. Kullanılmakta olan dört farklı model kartlı geçiş kontrol cihazı bulunmaktadır. Bunlar; online kartlı geçiş kontrol cihazları, offline kartlı geçiş kontrol cihazları, panelli kartlı geçiş kontrol cihazları ve standalone kartlı geçiş kontrol cihazları olarak adlandırılmaktadır. Standalone kartlı cihazlar, bilgisayarlardan bağımsız olarak çalışmasına devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara kart tanımlaması yapmak için öncelikle master kart tanıtılması gerekmektedir. Master kartların üzerine de smart kart yazıcı ile baskılar da yapılabilmektedir. Online kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazlar, bilgisayarlar açık olmadığında çalışamazlar. Offline kartlı geçiş kontrol cihazları ise bilgisayar bağlantısına gerek duymadan çalışabilen cihazlardır. Bu cihazlar, genellikle personelleri takip etmek için kullanılmaktadır. Yani bu sistemler üzerinde kullanılmakta olan kartların üzerine smart kart yazıcı ile baskılar yaparak aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz. Panelli kartlı cihazlar ise çalışmalarına panel olmadan devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazlar kullanılarak geçiş yapmak için panel bağlantısı yapılmalıdır. Bu cihazlar ile birlikte kullanılacak olan tüm kartların üzerine de smart kart yazıcı ile baskı yapabilirsiniz.

Smart kart yazıcının kartların üzerine baskı yapabilen iki farklı modeli yer almaktadır. Tek yüze baskı yapabilen smart kart yazıcı ve çift yüze baskı yapabilen smart kart yazıcı. Bu smart kart yazıcılardan hangisini isterseniz onu kullanabilirsiniz. Nasıl kullanacağınızdan bahsedelim. Öncelikle smart kart yazıcının bilgisayar bağlantısının yapılması gerekmektedir. Bağlantısı yapılacak olan bu kart yazıcılar, mini bir program aracılığı ile kart tasarımı yapabilmenize olanak tanımaktadır. Yani smart kart yazıcı ile kartların üzerine yapılacak olan baskıları kendiniz de tasarlayabileceğiniz gibi hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz. Üstelik bilgisayarlarınızdaki işletim sistemlerinin ne olduğunun da bir önemi yoktur. Tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Bu kart yazıcılar ile kartların üzerine yapılacak olan baskılar, renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Renkli baskılar, özellikle kartların üzerine fotoğraf baskısı yapılacağı durumlarda kullanılmaktadır. Siyah – beyaz baskılar yapmanıza da imkân tanıyan smart kart yazıcı ile siyah beyaz baskılar, asansör, depo gibi yerlerde kullanılmakta olan kartların üzerine yapılmaktadır.

Tek yüze baskı yapabilen smart kart yazıcı ile kartların üzerine saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı ve saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen smart kart yazıcı ile de saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı, 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Smart kart yazıcı ile birlikte siz de kartların üzerine kendiniz baskılar yaparak, dışarıda yapılacak olan kart baskı maliyetinden kolayca kurtulabileceksiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler