perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SOLENOİD KİLİT

Strike solenoid kilit, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dillerinin, kapıların hareketli olan kısımlarına saplanması ile birlikte çalışmakta olan kilitlerdir. Strike solenoid kilit modellerinde tutuş gücü, sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Farklı model Strike solenoid kilitler, farklı tutuş gücüne sahiptir. Strike YB 800 solenoid kilit, sertleştirilmiş alüminyumdan üretilmiş olan bir kilittir. Tahta kapılarda, pvc kapılarda ve metal kapılarda güvenle kullanılabilmekte olan Strike solenoid kilit, 12 voltluk çalışma gücüne sahiptir. Bu kilidimizin tutuş gücü 800 kilogramdır. Manyetik kısmı ise çinkodan üretilmiş olan Strike solenoid kilit ağırlığı ise 0,72 kilogramdır.

Strike MN 500 solenoid kilit modeli ise paslanmaz çelikten imal edilmiş olan bir kilittir. Paslanmaz çelikten imal edildiği için uzun yıllar boyunca sorunsuz bir biçimde kullanılabilecektir. Kullanımı basit, montajı hızlı olan Strike solenoid kilit; cam kapılara, pvc kapılara, metal kapılara ve tahta kapılara tetik vermek için kullanılabilmektedir. Strike solenoid kilit modelimiz, bin kilogramlık tutuş gücüne sahiptir. Kilidimizin yüzey ısısı 20 derece olmakla birlikte, -10 derece ile +25 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuzca kullanılabilirler. Diğer Strike solenoid kilit modelleri gibi 12 voltluk bir çalışma gücüne sahiptir.

Strike YB 1000 C solenoid kilit de paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bu sayede dış ortamlarda yer alan kapılarda dahi kullanılmasında herhangi bir sıkıntı yoktur. Paslanmaz çelikten imal edilmesinden dolayı uzun yıllar boyunca herhangi bir problemle karşılaşılmadan kullanılabilmektedir. Metal kapılarda, pvc kapılarda ve tahta kapılarda kullanılabilir olan Strike solenoid kilit, 500.000 kez test edilmiştir. Yani oldukça sağlam ve kalitelidirler. Pimi 16 mm’dir. Strike solenoid kilit modelimizin silindirinin bir tarafı mandallı, diğer tarafı ise mekaniktir. Fail secure özelliğine sahiptir.

Strike YB 1000 C solenoid kilit de paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Sorunsuz bir kullanım sunan Strike solenoid kilit, 2000 kilogramlık bir tutuş gücüne sahiptir. Strike solenoid kilit modelimizin bir tarafı mandallı ve diğer tarafı ise mekaniktir. 12 voltluk bir çalışma gücüne sahiptir. 1200 ma akıma sahip olan Strike solenoid kilit, olası tüm tehlikeli durumlarda enerji kesilmesi ile kilit açılabilmesi sağlanmaktadır. -10 derece ile +55 derece arası bütün sıcaklıklarda sorunsuzca çalışabilmektedirler. Strike solenoid kilit ile pvc kapılara, tahta kapılara ve metal kapılara tetik verebilmek mümkündür. Kullanımı ve kurulumu oldukça kolay olan Strike solenoid kilit fiyatları da firmamız da çok uygundur. Strike solenoid kilit modelimizin açması, 500.000 defa test edilmiştir. Bu sayede sağlamlıkları ve kalitesi de ispatlanmıştır.

Strike solenoid kilit dışında kullanılmakta olan elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları ve manyetik mıknatıslı kilitler ile de kapılara tetik verebilirsiniz. Siz de Strike solenoid kilit hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler