perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TOM Kalemi Fiyat: Uygun ve Güvenilir

Bekçi tur sistemleri, günümüzde güvenlik görevlilerin takibini yapmak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları oldukça basit olup sürekli olarak daha geniş bir kullanım alanına sahip olmaya başlamışlardır. Bekçi tur sistemleri dediğimiz sistem; bekçi tanıtım kartı, bekçi takip yazılımı tom kalemi, kontrol noktaları ve şarj adaptöründen oluşmaktadır. Öncelikle bekçi takibi yapılabilmesi için kontrol noktalarının belirlenmesi gerekmektedir. Kontrol noktaları, bekçilerin devriye gezilmesi istenilen alanlara konumlandırılmaktadır. Tabi ki kontrol noktası konulacak olan alanların manyetik alanlar olmaması gerekmektedir. Kontrol noktaları yerlerine yerleştirildikten sonra, bekçiler öncelikle bekçi tanıtım kartlarını okutarak devriye gezeceklerinin haberini vermelidirler. Bekçiler devriyeye başladıktan sonra, her kontrol noktasına sırasıyla tom kalemi okutmalıdırlar. Kalemi kontrol noktasına okuturken, kalem titreşimli bir uyarı verecektir. Sırasıyla tüm kontrol noktalarına tom kalemi okutulduğunda bekçiler turu tamamlamış olurlar ve bu bilgiler bekçi takip yazılımında tutulmaktadır. Tur bittikten sonra aktarım kablosu ya da tom kalemi özelliklerine göre aktarım cihazına konulan kalem içerisindeki bilgiler yazılıma aktarılmaktadır. Aktarım sağlandıktan sonra da bekçinin hangi saatlerde, hangi kontrol noktalarında olduğunu görmek çok basit olacaktır.

Bekçi takip sisteminin en büyük avantajlarından birisi gece bekçisi olan alanlarda kullanıldığında ortaya çıkmaktadır. Gece bekçisi bulunan alanlarda, bekçiler görevlerini geceleri yürütürler. Bu esnada herkes uyuyor olduğundan dolayı takip işlemi zor olmaktadır. Bu zorluğu işte tom kalemi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Siz uyuyorken bekçinizin uyuyup uyumadığına dair sürekli bir şüphede kalıyorsanız, bu şüpheniz de tamamen ortadan kalkacak ve daha güvenli alanlarda yaşamınızı devam ettirmenizi sağlayacak. Peki, tom kalemi hangi alanlarda kullanılabilir? Tom kalemi kullanabileceğiniz farklı alanlar olabilir. Ancak bu kalemler günümüzde genellikle sitelerde oldukça sık tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra işletmelerde, plazalarda, askeriyelerde, holdinglerde, alışveriş merkezi gibi alanlarda da tercih edilmektedir. Kullanım alanları saymakla bitmeyen bekçi takip sistemleri, güvenliğinizi her zaman üst düzeyde tutmanızı sağlayacak.

Tom kalemin teknik özelliklerinden bahsedelim. Tom kalemi; yere atmaktan, düşmekten ve tüm olumsuz hava koşullardan zarar görmeden çalışmasını sürdürebilmektedir. Okutma esnasında titreşimli olarak uyarı veren tom kalemi kullanımı da oldukça basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı basitçe sistemin işleyişini anlayabilecektir. Perkotek olarak 4 farklı bekçi takip sistemi satışımız bulunmaktadır. Guard Tour, Guardx, Perguard ve Perguard LCD bekçi takip sistemleri. Bu dört farklı takip sisteminin de işleyişi ve amacı birbirinin aynıdır. Kullanılan kalemlere göre farklılık göstermektedirler. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan kalemler, uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak çalışma yapmanıza imkân tanımaktadır.

Bekçi takip sistemleri ve tom kalemi fiyatı firmamızda oldukça uygun olup satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçmek. Alanında oldukça tecrübeli ve uzman satış müdürlerimiz, sizlere en uygun fiyat teklifini vererek en kaliteli ürünlere sahip olmanızı sağlayacaklardır. Şunu unutmayın ki; güvenliği riske atmak, sizin için çok büyük bir problem. Bu problemi ortadan kaldırmadığınız sürece de çok daha büyük sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Güvenliğinizin hiçbir şeyden önemli olduğunu unutmayın ve bekçi tom kalemi için bizimle iletişime geçin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler