perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

X RAY BAGAJ TARAMA

X ray bagaj tarama cihazları, yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda, bagajların içerisindeki tehlikeli metalleri tespit ederek güvenliği sağlar. X ray bagaj tarama cihazları, etnik ve global terörün artması ile birlikte çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlamıştır. X ray bagaj tarama cihazlarını kongre merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, fuar alanı girişlerinde, hastanelerde, hava alanlarında, plaza ve iş merkezlerinde vb. farklı birçok alanda güvenle kullanabilirsiniz. X ray bagaj tarama cihazları sayesinde tüm bu alanlarda bıçak, silah, tabanca ya da narkotik patlayıcıları anında tespit ederek, güvenli alanlar elde edebilirsiniz. Satışını yapmakta olduğumuz x ray bagaj tarama cihazları, Secuda markalıdır. Farklı x ray bagaj tarama cihazları modellerinde konveyör genişliği farklı olup kullanım alanına göre tercih edilmelidir.

X ray bagaj tarama cihazları taramayı nasıl yapar ve nasıl çalışır? Bundan bahsedelim. X ray bagaj tarama cihazları ile tarama yaparken x ışını kullanılmaktadır. X ışınları, sabit bir kaynaktan karşısındaki foto diyotlara fırlatılmaktadır. Foto diyotlar ile x ışını arasında eğer bir nesne bulunuyorsa, bu nesne x ışınları tarafından delinerek karşıya ulaşır. Bu esnada x ışınları sayesinde nesnelerin cinsi, nesnelerin şekilleri ve nesnelerin atom ağırlıkları foto diyotlar tarafından emilerek, ekrana yansıtılır. Ekrana yansıtılan görüntüler, x ray bagaj tarama cihazları modeline göre farklı renklerde olabilir. Bu görüntüler siyah – beyaz olabileceği gibi x ray bagaj tarama cihazları organik ve inorganik madde ayrımı yapıyorsa, renkli de olabilmektedir. Peki renkler ne anlama geliyor? x ray bagaj tarama cihazları ekranlarına turuncu renkli olarak yansıtılan nesneler, organik elementlerdir. Bu elementlerin atom ağırlıkları 10’dan küçüktür. Helyum, lityum, berilyum, karbon, oksijen bu elementlerdendir. x ray bagaj tarama cihazları ekranlarına yeşil renkli olarak yansıtılan nesnelerde atom ağırlıkları 10 ile 18 arasındadır. Bu elementler ekrana yeşil renkli olarak yansıtılırlar. Argon, klor, magnezyum, alüminyum, silisyum gibi elementler bu grupta yer almaktadır. x ray bagaj tarama cihazları ekranlarına mavi renkli olarak yansıtılan nesneler ise inorganik elementlerdir. Bu elementlerin atom ağırlığı ise 18^den büyüktür. Demir, krom, çelik, bakır, gümüş gibi elementler bu grupta yer almaktadır.

X ray bagaj tarama cihazları ile birlikte eğer kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve el tipi metal üst arama dedektörleri bir arada kullanılırsa, güvenlik çok daha üst düzey olarak sağlanmış olacaktır. Kişilerin çanta, bavul, zarf, poşet gibi eşyalarının içerisindeki metaller x ray bagaj tarama cihazları ile tespit edilirken, üzerlerinde yer alan metaller ise kapı tipi üst arama dedektörleri ile tespit edilecektir. El tipi metal üst arama dedektörleri ise şüphelenilen durumlarda kişilerin üzerini ya da kapalı eşyalarının içerisini taramak için kullanılabilmektedir.

X ray bagaj tarama cihazları fiyatları teklifini duyduğunuzda, ne kadar uygun fiyatlı olduğuna inanamayacaksınız! x ray bagaj tarama cihazları teklifi için bizi arayın ve siz de güvenliğinizden artık şüphe etmeyi bırakın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler